Etlik Nakliyat | Keçiören Nakliyat | Ankara Nakliyat
tr

Keçiören Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemlerinde ofisteki eşyaların özenli bir şekilde sökülmesi ardından içeriğine göre uygun paketleme aşamasına geçmesi lazımdır. Ve yine aynı şekilde yeni konumda da aynı özenle paketlerinden çıkarılmalı ve tekrar montaj aşamasına geçilmelidir. Bu aşama konusunda uzman personel eşliğinde olmalıdır.

Keçiören ofis taşıma olarak ; ofis taşımacılığında toplama ve yerleşim aşaması bizim için artı önem taşır. Eşyalarınızın toplanması programlı bir şekilde gerçekleşir. Eşyaların karışmaması burada en önemli detay olduğundan program çok önemlidir.

Ofis taşıma nakliyat sigortası ile hizmet çok daha kaliteli hale gelir. Keçiören ofis taşıma hizmetimizde her zaman tecrübeli ekibimiz işin başındadır. Ofis taşımalarında ne kadar özen gösterilse de ; doğabilecek kazalara da hazır olmak gerekir. Bu hazır olma durumu sigorta kapsamındadır.

Ofis taşımacılığı nakliye hizmetleri arasında belki de en fazla profesyonelliği isteyene kısmıdır. Önemli dosyalar, evraklar, birçok masa, sandalyeler ve diğer demirbaşlar mevcuttur ki hepsinin güvenli bir şekilde taşınması gerekir. En küçük bir kayıp ya da zarar o nakliye şirketinin hanesine eksi yazılması demektir. Keçiören ofis taşıma olarak biz hizmetimizde özeni kat be kat gösteririz.

Keçiören’da nakliyat sektöründe ofis taşımacılığı en çok talep edilen hizmetlerden biridir. Maddi ya da manevi değerde eşyaların sorunsuz taşınmaları her zaman talep edilen durumdur. Bu talebe karşılık bizim verdiğimiz karşılık ise Keçiören ofis taşıma olarak hasarsız taşıma yaparak  profesyonel hizmettir.

 Ofisler, işyerleri evlerden sonra zamanın büyük bir kısmının geçtiği yaşam alanlarıdır. Bu nedenle ikinci ev niteliğindedir. Kalitemiz gereği ofis eşya ve malzemelerin için artı önem gösterir, verdiğimiz hizmetin adını kat be kat yaşatırız .Keçiören ofis taşıma kurumsal düzeyde bir nakliye hizmeti verir. Bunun için de paketlenmesinden yüklemesine kadar her detay ; kendi içinde detaylanır ve sunuma hazır hale getirilir.

Hizmet Özellikleri
 • Eşya Ambalajlama Hizmeti
 • Mobilya Beyaz Eşya Montajı
 • Ekspertiz Hizmeti
 • Asansörlü Taşıma
Fotoğraf Galerisi

Keçiören Ofis Taşıma esnasında eşyaların ambalajlanmış hali.

Sıkça Sorulanlar
Ofis Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Ofis Taşıma fiyatları 2500-4500 ofisin büyüklüğüne göre değişir.

Ofis Taşımada Asansör Hizmetiniz Varmı?

Evet yüksek katlı ofis taşımalarında asansör kuruyoruz.

Ofis Eşyaları Sigortalanıyormu ?

Evet özellikle şehirlerarası nakliye sırasında eşyalarınızı sigorta kapsamında taşıyoruz.

Ofis Taşıma Hakkında Detaylar için bize ulaşın.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Keçiören Ofis Taşıma İçin % 10 İndirim
Zafer06 indirim kodunu bize ileten müşterilemize % 10 indirim uyguluyoruz.
Teklif Formu

  Whatsapp
  Özcan Bey
  Özcan Bey
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Evden Eve Nakliyat