Etlik Nakliyat | Keçiören Nakliyat | Ankara Nakliyat
tr

Keçiören Asansörlü Nakliyat

Nakliye sektörüne en büyük kazançlardan biri asansörlü taşımacılık olmuştur. Özellikle yüksek binalara ulaşım söz konusu olduğunda çok daha rahat, hızlı ve riskten uzak bir taşımacılık gerçekleşmektedir. Taşımacılık zordur, stres kaynağıdır ama bir o kadar da kusursuz hizmet ister. Bu nedenle teknolojinin faydalarından yararlanmak kurumsal nakliye firmaları için kaçınılmaz olmuştur. Biz Keçiören asansörlü taşımacılık bu büyük kazanımı her yönüyle kullanarak hizmetlerimizi dört dörtlük gerçekleştiriyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Öncesinde Yaşananlar

Nakliye işi riskli her durumla karşılaşma halidir. Eşyaların düşmesi, çarpıp hasar görmesi, kırılması yaşanan durumlardır. Nakliye insan gücüyle gerçekleştiğinden bu sorunlar ortaya çıkar. Asansörlü taşımacılık öncesinde özellikle yüksek katlara ulaşım ; inip çıkmada yaşanan sorunlar ve hizmetteki kalitenin düşmesi sözkonusuydu. Ama asansörlü taşımacılık  sisteminin sektöre dev girişi ile birlikte artık güvenli taşımacılık yaşanmaktadır.

Keçiören asansörlü taşımacılık firması olarak ekibimiz deneyimli personellerden oluşmaktadır. Araçlarımız her türlü nakliye hizmetine cevap verebilecek kapasitededir. Asansör sistemi araçlarımız müşterilerimizin eşyalarını riskten uzak taşımakta olup, stresli taşınma yerine keyifli bir süreç kazandırmaktadır. Yani Keçiören’de olup  asansörlü taşımacılık ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz diyebiliriz.

Keçiören Asansörlü Ev Taşıma

Keçiören asansörlü taşımacılık olarak nakliye konusundaki tecrübemiz, uzman ekibimiz ve beraberinde hizmetlerimiz bilinen bir gerçektir. İşimize gösterdiğimiz özen ve dikkat payı ; eşyalarınızın en küçüğüne dahi zarar görmemesi amacı içindir. Teknolojinin bize verdiği her türlü detayı işimizde kullanmayı ilk günden beri tercih ediyoruz. Bunlardan biri olan asansörlü taşımacılık belki de en çok tercih edilen çeşididir.

Asansörlü taşımacılık avantajları ile yanı sıra dezavantajları ile de söz konusudur. Bunların başında halatın kopma durumudur ki ; biz her hizmetimiz öncesi tüm teçhizatlarımızı  genel kontrolden geçirir bu riski ortadan kaldırırız. Asansörlü taşımacılık modern taşımacılığın en önemli ihtiyacı haline gelmiştir. Gerek firmalar gerekse bireysel açıdan asansörlü taşımacılık öncelikli istektir. Sizden aldığımız bu memnuniyet doğrultusunda biz de asansörlü taşımacılık sistemimiz ile taşınma işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleşmesi için çalışıyoruz.

Hizmet Özellikleri
 • Eşya Ambalajlama Hizmeti
 • Mobilya Beyaz Eşya Montajı
 • Ekspertiz Hizmeti
 • Asansörlü Taşıma
Fotoğraf Galerisi

Asansör Taşıma esnasında eşyaların ambalajlanmış hali.

Sıkça Sorulanlar
Asansörlü Nakliyat Kaçıncı Kada Kadar Yapılır ?

Asansörlü Nakliyat en az 2 en çok 20. kata kadar yapılır.

Asansörlü Nakliyat Ne Kadar ?

Asansörlü Nakliyat için taban fiyat 4000 tl dir. Kata göre değişir.

Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır ?

Binaların dış cephesine kuruluna raylı platform sayesinde eşyalarınız araca ve ya araçtan evinize aktarılır.

Asansör Taşıma Hakkında Detaylar için bize ulaşın.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Keçiören Asansörlü Taşıma İçin % 10 İndirim
Zafer06 indirim kodunu bize ileten müşterilemize % 10 indirim uyguluyoruz.
Teklif Formu

  Whatsapp
  Özcan Bey
  Özcan Bey
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Adana Evden Eve Nakliyat
  Ankara Evden Eve Nakliyat
  Ankara Evden Eve Nakliyat
  Ankara Evden Eve Nakliyat
  Adana Küçük Nakliye