Etlik Nakliyat | Keçiören Nakliyat | Ankara Nakliyat
tr

Keçiören Hamal

Keçiören hamal ve taşımacılık hizmetleri nakliye şirketleri tarafından verilmektedir. Ev veya ofis eşyalarının nakli sırasında sorunlar yaşanmaması için personellerin alanında uzman olmaları gerekmektedir. Örneğin taşınacak olan eşyaların paketlenmesi, kurulumu montajı alanında uzman hamallar tarafından yapılması önemlidir. Ayrıca Keçiören hamaliye hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Hamallarımızın tamamı hangi eşyanın nasıl nakil edilmesi noktasında 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Atacan nakliye şirketi, evden eve taşımacılık, parça eşya taşıma, asansörlü nakliye, ofis ve depo taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Sunulan bu hizmetler de yer alan elemanlarımız hassas çalışma prensibine sahiptir. Ankara hamal ve elemanlarımız, taşımaya ek olarak mobilya montajı, elektrik işleri, sökme takma gibi işçilikler noktasında da bilgi sahibidir. Ayrıca Keçiören evden eve nakliyat hizmeti, anahtar teslim olarak verilmektedir. Tüm işlemler aynı gün içerisin de tamamlanmaktadır. Firmamız Keçiören hamal temini hususun da 7/24 destek sağlamaktadır.

Keçiören Hamaliye

Bünyemizde bulunan hamallar özellikle evden eve nakliye işi yapan kişilerdir. Eşyalarınızı paketleme ,mobilyaları söküp takma ,beyaz eşya söküp takma gibi işleri kolaylıkla yapar. Bu işlere ek olarak küçük taşıma işleri içinde hizmet verilir. Örneğin odun kömür taşıma ,koli taşıma ,fuar malzemeleri taşıma gibi işleri de yapıyoruz. Ayrıca Keçiören Küçük Nakliye içinde hizmetimiz mevcuttur.

Teklif Formu

  Whatsapp
  Özcan Bey
  Özcan Bey
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Adana Evden Eve Nakliyat
  Ankara Evden Eve Nakliyat
  Ankara Evden Eve Nakliyat
  Ankara Evden Eve Nakliyat
  Adana Küçük Nakliye