Etlik Nakliyat | Keçiören Nakliyat | Ankara Nakliyat
tr

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat Keçiören Nakliyat firması olarak her biri daha önceden bu alanda çalışmış bilgili personeller ile işlem sağlarız.

Nakliye sektörü de diğer iş modelleri gibi son derece özen gösterilmesi gereken bir iş koludur. Ankara il sınırları içinde çalışmalarına devam eden firmamızda, üstün güvenlik önlemleri alınarak taşımacılık işlemleri sunulur.

Bu alınan güvenlik önlemlerinden birisi de sigortalı eşya taşımacılık modeli olmaktadır. Sigortalı bir sistem sayesinde eşyalarınız çok daha güvenilir olarak taşınır. Bu taşımacılık işlemleri sırasında olumsuz herhangi bir durum yaşanmaması adına operasyon sorumlumuz sürekli saha içinde görev alır. Kırılan bir eşyanızın olması durumunda hemen gereken aksiyon alınır.

Ankara Şehirlerarası Nakliyat

gorkemnakliyat-ankara-evden-eve-nakliyat (3)

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmamız, sadece Ankara il sınırları ile taşımacılık sağlamaz. İl sınırlarının dışına çıkarak da işlem sunar. Bu taşıma modeline şehir dışı nakliye ismi verilir. Şehir dışı olarak planlanan bu nakliye modelimiz, bireysel ya da kurumsal her müşterimiz güvenerek tercih edebilir. Bu alanda daha önceden farklı firmalarda çalışmış personellerimiz ile beraber işlemlerimize devam ederiz.

Bu personellerimiz bu alanda edinmiş oldukları tecrübeler ile başarılı hizmetler sunar. Bu konuda daha fazla bilgi almak ve randevu zamanı belirlemek için çalışma saatlerimiz içerisinde telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Güncel olarak taşımacılık ücretleri değiştiğinde bile gereken bilgilendirme tarafınıza yapılır.

Ankara Ev Taşıma

Ankara evden eve nakliyat firmamızda, her türlü eşya modelinin sadece nakliye alanında kullanılan ambalaj modelleri ile beraber taşınması sağlanır. Bu eşya modelleri arasında maddi değeri yüksek olan para kasaları bile bulunur. Bu para kasalarının yapılarına herhangi bir zarar gelmemesi için daha kalın ambalaj modelleri ile paketlemesi sağlanır. Ancak bu bile yeterli olmayabilir.

Bu durumda ise hemen ambalajlama işleminden sonra sigortalı taşımacılık modeli devreye girer. Sigortalı sistem sayesinde isterseniz tek bir eşyanızı, isterseniz tüm eşyalarınızın paketleme ve taşınmasını talep edebilirsiniz. Bu taşımacılık işlemlerini, teklif işlemleri devam ederken iletmeniz daha doğru bir hareket olacaktır. Ancak plan dışı gerçekleşen durumlarda da firmamız gerekli desteği sağlar.

Ankara Hızlı Nakliye Modeli

gorkemnakliyat-ankara-evden-eve-nakliyat (2)

Ankara evden eve nakliyat firmamızda sunulan başarılı taşımacılık hizmetlerinden birisi de sigortalı ve hızlı nakliye modeli olmaktadır. Bu hızlı nakliye modelimiz, standart nakliye modeline göre kıyaslama yapıldığı zaman kurumsal müşterilerimize daha çok hitap eder. Bu nedenle iş yeri sahipleri tarafından aylar öncesinden nakliye randevusu oluşturulur.

Ancak maddi durumunu düşünmeden işlem yaptırmak isteyen bireysel müşterilerimize de gereken desteği sunarız. Her konuda kaliteli iş modeli ile beraber Ankara merkez ofisimizden bilgi alabilirsiniz. Merkezimizde çalışan personellerimiz ile iletişim halinde olarak gereken konu hakkında bilgi taleplerinizi iletebilirsiniz. Bizlere ulaşım sağlayamadığınız durumlarda ise tarafınıza tekrar geri dönüş yapılır.

Ankara Asansörlü Eşya Taşıma

Ankara evden eve nakliyat firması olarak asansör sistemi ile beraber eşya taşımacılık işlemlerini sunarız. Yeni yapılan binaların iç alanlarında ya da eski yapılarda asansör sisteminin bulunmadığı durumlarda hemen bu sistem eklenir. Asansör sisteminin hizmete eklenmesi durumunda ek ücretler çıkabilir. Bu sistem, özel bir sistem olmaktadır. Bu nedenle, kiralama yapıldığı saat boyunca ücretler çıkabilir.

Ayrıntılı bilgi almak ve ardından işlem yaptırmak için randevu tarihinizi belirlemelisiniz. Randevu zamanı belirlendikten sonra saha ekiplerimiz adresinize tam zamanında varış sağlar. Adresten alınan mobilya ve yatak odası gibi eşyalar, gerekli görüldüğü durumlarda depolama alanına getirilir. Bu alanda diğer ekipler ile beraber paketlemesi yapılır.

Whatsapp
Özcan Bey
Özcan Bey
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Adana Evden Eve Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat
Ankara Evden Eve Nakliyat
Adana Küçük Nakliye