Etlik Nakliyat | Keçiören Nakliyat | Ankara Nakliyat
tr

Keçiören Sigortalı Taşımacılık

Keçiören Sigortalı nakliyat, eşyaların bir konumdan başka bir konuma taşınması sırasında oluşabilecek tehlikelere karşı alınan önlemdir. Eşyaların taşınma süreci içerisinde iken hasar görmesi ile karşı karşıya kalmak can sıkar. Nakliye esnasında bu durumlarla karşı karşıya gelmek sık sık yaşanan bir durumdur. Dar alanlarla yapılan taşımalarda zarar görme olasılıkları da kuşkusuz artar. Bu artışa bir dur demek lazım geldiğinde de günümüz şartlarında sigortalı taşımacılık gündemdedir. Keçiören sigortalı taşımacılık olarak yaşanabilecek riskli durumlara karşılık eşyalarınız bizde güvence altındadır. Keçiören Nakliyat sigorta işlemlerinde poliçe garantisi.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Nasıl Olur?

Sigortalı taşımacılık hizmeti ile nakliyede yazılı bir poliçe düzenlenir. Bu poliçenin bir nüshası da müşteride bulunarak herhangi bir sorun halinde ispat hakkı doğar.

Ankara sigortalı taşımacılık olarak her zaman profesyonel hizmet anlayışından ödün vermedik. Plan dahilinde süregelen nakliye aşamasında ücretsiz ekspertiz hizmetimiz, eşyaların tetkiki, uygun ambalajlama teknikleri derken; kaza ve risklere de önlem aldık. Tüm eşyalarınızı sigortalayarak karşılıklı güvene imza attık .

Resim Galerisi
Teklif Formu

  Whatsapp
  Özcan Bey
  Özcan Bey
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Adana Evden Eve Nakliyat
  Ankara Evden Eve Nakliyat
  Ankara Evden Eve Nakliyat
  Ankara Evden Eve Nakliyat
  Adana Küçük Nakliye