telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Yenimahalle Nakliyat

15.03.2017

YENİMAHALLE NAKLİYAT

 

Ankara’nın metropol ilçeleri arasında bulunan Yenimahalle konut ve yapı bakımından da son derece gelişmiştir. Yenimahalle nakliyat firması olarak sizlere son derece profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Gelişen sektörler arasında bulunan firmamız son derece donanımlı araç filosu ile en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi içinde metropol olan Yenimahalle ilçesinde sizlere daima kalite ve güven esaslarına dayalı olarak hizmet sunmaktayız. Firmamız tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilecek olan taşımacılık hizmeti planlama, uygulama ve kontrol etme süreçlerinden oluşmaktadır. Planlama uygulaması eşyalarınızın ilk olarak ekspertizinin yapılması ve sonrasında eşyaların araçlara yerleştirilmesi ile birlikte yeni yerlerine doğru yola çıkarılmaktadır.

Nakliyat sektöründe daima öncü olarak ilerleyen firmamız sizlerin ihtiyacı olan taşımacılık işlemini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat olarak ikiye ayrılan taşımacılık sektörü sizlerin ihtiyaçlarına çözüm oluşturacak çeşitli donanımlara sahiptir. Yenimahalle nakliyat olarak eşyalarınızın cinsine uygun olacak şekilde paketleme işlemini gerçekleştirdikten sonra araçlara yerleştirmekteyiz. Sonrasında yerleştirilen eşyalarınız donanımlı araçlarımızla profesyonel ekiplerimiz tarafından yeni yerlerinizi götürülmektedir. Eski taşıma yöntemlerinin aksine son derece profesyonel ve avantajlı bir yöntem olarak karşımıza çıkan evden eve taşımacılık asansörlü sistemler sayesinde oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Asansörlü nakliyat hizmetimiz eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görmeden nakliye edilmesini sağlamaktadır.

Nakliyat sektöründe insan gücünün yetersiz kaldığı alanlarda en iyi şekilde fayda sağlayacak bir çözüm olan asansörlü yapılar günümüzde en çok tercih edilen taşıma yöntemleri arasında yer almaktadır. Yenimahalle nakliyat olarak tonlarca ağırlıktaki yüklerinizin kısa sürede yüksek binalara hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Asansörlü sistemler modüler araçların binaların dış cephesine yerleştirilmesi ile kısa sürede taşınmasını sağlamaktadır. Dar merdivenler, yüksek binalar ve taşınması zor olan eşyaları daha kısa sürede asansörlü sistemlerle gerçekleştirilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı içinde %100 memnun kalacağınız bir taşımacılık hizmeti gerçekleştiren firmamız sizlere profesyonel bir taşımacılık sağlamaktadır. Sizde Yenimahalle nakliyat firmamızı tercih ederek sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın kısa sürede nakliye edilmesini sağlayabilirsiniz. Hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde kısa sürede nakliyat işleminiz firmamız tarafından gerçekleştirilir.