telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Siteler Nakliyat

07.02.2019

Kaliteli olarak ayni zamanda sizin istediğiniz şekilde olması koşullarıyla nakliyat yaptırmanız uzaklığa, eşyalarınızın durumuna bağlı olarak zor gibi gözükebilir ve bu is gözünüzü korkutabilir. Fakat biz Siteler Nakliyat olarak bu konuda sizin için çok çalışıp sağlam adımlar atmaktayız. Sizin için eskisinden daha sağlam taşıma araçları ile evden eve nakliyat hizmeti, ofis ve işyeri taşımacılığı yapmaktayız.

Ev Ofis Taşımacılığı

Evinizden, ofisinizden veya işyerinizden eşyalarınızı alarak sizin istekleriniz doğrultusunda istediğiniz hedefe ulaştırılmak üzere araçlarımızla dikkatli bir şekilde yol alıyoruz. Bizim için mesafelerin bir önemi yok! Artık sadece güvenli bir şekilde nakliyat hizmeti sunmaya çalışmakla uğraşıyoruz. Belirtmiş olduğunuz adrese, sizden alınan her türlü eşya ve ürünü, hiç yıpratmadan ve hiç hasar vermeden paketleme ve ambalaj hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti ile adrese teslim götürme işi yapmaktayız. Evinizden alınarak taşınmasını istediğiniz her türlü eşyalarınızı, güvenli ellere teslim etmek istersiniz. Bu sebeple de Siteler nakliyat olarak bu sağlam nakliyat işini, en kısa süreler içinde hedefe doğru götürmekteyiz. Taşıma kalitesi için asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Gelişen ağlarla, yapılan taşıma sigortalı nakliyat olarak gerçekleştirilecek bir biçimde sizlere yansıyacaktır. Bu bakımdan yapılan nakliyat hizmetleri daha güvenli şekilde olarak, aynı zamanda kalitenin güvencesiyle de sizlere sunuyoruz. Şehir içi nakliyat hizmeti veriyoruz. Bunun yanında yol ve zaman farkını ayarlama konusunda artık sıkıntılar yaşamayacaksınız. Uzak mesafeler sizin eşyalarınızı göndermeniz de sıkıntı olmasın şehirlerarası ev taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Bu tip problemleri sizlere yaşatmayarak daha garantili bir biçim de eşyalarınız güven altına aldığınızı hissedin diye ekibimiz 724 çalışmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri

Ücretsiz ekspertizden de yararlanabilirsiniz. Taşımacılık işi zorlu bir uğraştır. Bunun için gereken garanti ve kullanılan araçlar çok sağlam bir şekilde ayarlanması gerekir. Size bu alanda sağlanan avantaj garantisi ile bu alanda oluşturulmuş uzman bir kadroyla çalışan Siteler nakliyat bu ise yeni bir soluk getirmektedir. Size hizmet vermekten ve hayatin bir parçası olan taşınma işlemlerinde sizlerin yanında yardım maksatlı bulunmaktan dolayı firmamızla gurur duyuyoruz. Bunun için diğer firmalara oranla daha kararlı ve daha başarılı, çalışkan, üretken bir ekip kurarak bu firmayı oluşturduk. Eğer sizin de maliniz kıymetliyse taşınacak olan eşyalarınıza en siz kadar kıymet veren Siteler nakliyat her zaman yanınızdadır. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir ve size verilen bu sonsuz hizmetten yararlanabilirsiniz.

Nakliyat hizmetleri için numaralarımız: 0537-955-47-42 Ankara Ofis: 0312-381-08-08