telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Sincan Nakliyat

15.03.2017

SİNCAN NAKLİYAT

 

17. yüzyıla kadar uzanan tarihi ile bilinen Sincan, Ankara’nın en eski yerleşim birimleri arasında yer alan bir ilçesidir. Cumhuriyetin ilk yıllarında içerisinde sadece birkaç hanenin yaşadığı bir köy olan bu alan, 50’li yıllardan sonra gelişmeye başladı. Buraya yerleştirilen göçmenlerle hızlı bir şekilde nüfusu artan bu alan ulaşım yolları üzerinde bulunması ile gelişmiştir. İlçe ile özdeşleşen lale bahçeleri, Sincan’ın sembolü olmuştur. Hizmet sektöründe oldukça ileri olan ilçe, Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesini de içinde barındırmaktadır. İlçemiz içerisinde Sincan nakliyat firmamızda Ankara içerisinde ve dışarısında taşımacılık sektöründe hizmetler sunmaktadır. Titiz ve özenli çalışmalar yapılan evden eve nakliye çalışmaları eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden yeni adresine ulaşmasını sağlamaktadır.

Özellikle yüksek binalarda yapılacak nakliye hizmetlerinde kullanılan asansörlü araçlar ile dar ve biçimsiz merdivenler sorun olmaktan çıkıyor. Eşyalarınız büyük ise yüksek katlardan insan gücü ile indirmek, her zaman için riskli olabilir. Bu alanda asansörlü araçlarla eşyalarınızın çok daha pratik bir şekilde taşınması mümkün olacaktır. Bu alanda Sincan nakliyat hizmetleri arasında ofis ve büro taşımacılıkları da bulunuyor. Eşyalarınız profesyonel ekip elemanları tarafından paketlenmektedir. Ve bu şekilde eşyalarınızda çizikler oluşmasına dahi fırsat verilmemektedir. Mobilya gibi eşyalar tek tek demonte hale getirilmekte ve hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler ile kaplanmaktadır.

Kırılacak eşyalarınız için özel köpük ya da sünger malzemelerde kullanılabilir. Taşıma ekipleri kendi içerisinde oldukça başarılı çalışmalar yürütmektedir. Piyano, antika eşya gibi özel eşyaların taşınmasında da sistematik çalışmalar yürütülerek, eşyalarınızın zarar görmeden taşınması sağlanabiliyor. Firmamızdan destek alabilmek adına çağrı merkezi numaralarına ulaşabilir ve fiyatlar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Tekstil ve fuar taşımacılıkları gibi eşya taşıma çalışmaları çok daha özel statüleri bulunan hizmetler olmaktadır. Tekstil taşımacılıkları için Sincan nakliyat firmamızın araçlarının iç dizaynlarında askılı özelikler bulunuyor. Bu şekilde askılı olarak götürülmesi gereken pek çok eşya çok daha başarılı bir şekilde yeni mağazalarına ulaştırılmaktadır. Tüm bu çalışmaların yanına eşyalarınızın belirli bir zamana kadar muhafazaları söz konusu olduğunda da eşyalarınızı güvenilir ve hijyenik depolama alanlarında saklamak mümkün olacaktır.