telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Şehirler Arası Nakliyat

15.03.2017

Şehirlerarası Nakliyat

 

Şehirlerarası nakliyat, taşınma işlemini bir şehirden başka bir şehre yapmak zorunda olan kişilerin yaptıkları taşınma işlemidir. Bu işlem bir süreliğine olduğu gibi sürekli bir yerleşim biçiminde de olmaktadır. Taşınmak külfetli ve sıkıntıları olan bir iştir. İnsanlar düzenleri bozulduğunda huzursuz olurlar. Taşınmak da bu huzursuzluğu tetikleyen bir durumdur. Şehirlerarası taşımada müşterilere verilen hizmet daha geniş kapsamlı olmaktadır. Şehir içi evden eve taşınmadaki tüm hizmetleri kapsadığı gibi, uzun bir yol kat etmeyi de kapsamaktadır. Yani zaman açısından daha uzun süreçli bir planlama yapmayı gerektirir. Firmamız, şehirlerarası nakliyat konusunda deneyimli olup, uzun yol taşımacılığına uygun kapalı kasa kamyonlarımız mevcuttur.  

Şehirlerarası Nakliyat Daha Ayrıntılı Planlama Gerektirir

Şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmamız, müşterilerini memnun etmek, onlara en iyi taşınma hizmetini sunabilmek için özverili çalışmalar yapmaktadır. Şehirlerarası nakliyat konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı, nakliye aracının uzun yolculuklar için uygun bir araç olmasıdır. Araç, taşınacak eşyaların hasar görmeden yüklenip taşınması için gerekli büyüklükte olmalı, teknik donanımı da iyi olmalıdır. Uzun yola çıkacak araç bakımlı olmak zorundadır. Ayrıca gidilecek mesafe uzun ise araçta mutlaka yedek şöfor bulunması gerekmektedir. Bu, Kara Yolları Genel Müdürlüğü’nün koymuş olduğu bir kuraldır. Yetki belgeleri tam olan bir firma olarak, her tür trafik ve taşımacılık kurallarına uymaktayız.

Uzun Mesafe Eşya Taşımacılığında Her Önlemi Almaktayız

Taşımacılık işi ile nakliye işini birbirinden ayıran bir firma olarak şehirlerarası eşya taşımacılığında her ayrıntıyı özenle düşünmekteyiz. Uzun mesafe içeren evden eve nakliyatlarda, araç içerisinde yer alan eşyaların sabitlenmesine, kırılacak eşyaların ayrı bir bölümde tutulmasına temiz ve sağlıklı malzemeler ile koruma altına alınmasına büyük önem vermekteyiz. Kamyonlarımızı kullanan sürücü personellerimiz, uzun yol şoförü olan kişilerdir. Taşıma, yükleme ve yerleştirme ekiplerimiz, marangoz ve elektrikli araç – gereç personellerimiz işini bilen çalışma arkadaşlarımızdır. Şehirlerarası nakliyat üzerinde önemle durulması gereken bir konudur. Rekabet piyasası geniş bir sektör olan taşımacılık sektörü, bazı üzücü olaylara gebe olabilmektedir. Bu nedenle firmamız gibi ismini duyurmuş şirketlerle çalışmak en doğru seçenektir.