telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Sanatoryum Nakliyat

07.02.2019

Her insanın hayatında en az bir kez kullanmak zorunda kaldığı nakliyat şirketleri bazen insanları çileden çıkarabiliyor. Devamlı olarak kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen Sanatoryum Nakliyat sizleri nakliyat işlerinden kurtarmaya geliyor. Sanatoryum Nakliyat denildiğinde akıllara gelen ilk şey sektörde öncü olmamız. Bu da hiç şüphesiz kaliteli çalışıyor olmamıza bağlı. Nakliyat işi ciddi manada özen gerektirir. Özen gösterilmediğinde müşteri memnuniyeti ve emanet edilen eşyalar zan altına girer. Sizleri ve eşyalarınızı emanet olarak gören biz, sizin güvenliğiniz ve memnuniyetiniz için elimizden geleni yapıyoruz. İlgili ofis danışmanlığı ve güler yüzlü personelimiz ile sizlere maksimum düzeyde hizmet vermek için olağanüstü çaba sarf ediyoruz. Bunun yanında taşıma alım ve ulaştırma aşamalarında da emanetlerinize oldukça kibar davranarak %0 hasarla ulaşmak istediğiniz yere güzelce ulaştırıyoruz. Gerek şoför kadromuz gerekse de taşıma ekibimiz işlerinin ehli olup güvenebileceğiniz insanlardır.

Hizmete Doymuyoruz!

Bu kadar fazla hizmeti veren nakliyat firması bulamazsınız. Hizmetlerimiz arasında sigortalı taşımacılıktan tutun da ambalaj desteğine kadar her hizmet segmenti yer alıyor. İstediğiniz yönde istediğiniz şekilde sigortalı olarak gerçekleştirdiğimiz nakliyatlar ile sizde Sanatoryum Nakliyat standartlarının farkına varabilir, nakliyat sorununu yok sayabilirsiniz. Hizmet yelpazemiz içerisinde yer alan taşıma şekillerinden birini seçerek daha güvenli bir nakliyat seçimi yapabilirsiniz. Ev ve ofis için ayrı şekilde taşıma yaparak eşyalarınızın güvenliğini ve nakliyat süresini indirgemeyi maksimum seviyeye çıkarıyoruz. Bunun yanında nakliyatı yapacağınız yerin yüksekliğinin hiçbir öneminin de olmadığını belirtmek isterim. Kaliteli Asansörlü taşımacılık hizmetiyle gökdelenlere bile saniyeler içerisinde koca eşyaları çıkarıp aynı şekilde indirebiliyoruz. Şehir içi veya şehir dışı her noktaya vereceğiniz nakliyatlarda Sanatoryum nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bunun yanında şehir içinde ve dışında nakliyat ekibimiz tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Bu sayede hem sizin emanetlerinizi hem de kendimizi güvence altına alarak, hazırlıklı ve güvenli bir nakliyat gerçekleştiriyoruz. Şehir içi taşımalarda da bizleri tercih edebilir olcukça uygun fiyatlarla nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Sanatoryum nakliyat standartlarını ve kalitesini görmeniz için, sizleri ofisine bekliyor. Her türlü nakliyat işinizi gözünüzü kapalı güvenebileceğiniz etkin kadromuzla siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetinizdeyiz. Hizmette sınır tanımıyoruz tek idealimiz güvenli ve memnuniyetli nakliyat. Bizlere 7/24 olara ulaşabileceğiniz GSM numarası 0537 955 47 42. Ofisimizin ve bilgi hattımızın numarası ise 0312 381 08 08. Bu iki numaradan herhangi birini alarak randevu alabilir nakliyat konusunda uygun fiyatlarımız dahilinde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.