telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Sanatoryum Nakliyat

15.03.2017

SANATORYUM NAKLİYAT

 

Ankara’nın Keçiören ilçesinde yer alan Sanatoryum semti, eski dönemlerde bu alanda bulunan bir hastaneden adını almaktadır. Bu hastanenin şimdilerde ismi Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi olmaktadır. Ülkemizde verem hastaları için açılan bu tarz hastanelerin başında Heybeli adada yer alan Sanatoryumda sayılabilir. Günümüzde faklı şekillerde hizmet veren hastaneler bulundukları alanlara adını vermişlerdir. Bu alanda Sanatoryum nakliyat firmamız taşımacılık sektöründe ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktadır. Profesyonel olarak yapılan taşımacılık çalışmalarında Ankara’nın tüm ilçelerine kaliteli nakliye hizmetleri sağlanmaktadır. Ev ve ofis taşımacılıklarında yeni bir adrese taşınmak firmamız çalışmaları ile çok kolay olacaktır.

Paketleme alanında kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Eski dönemlerde battaniyelerle paketlenen mobilyalar yerine, artık hava kabarcıklı plastik malzemeler ile çok daha kaliteli bir şekilde ambalajlama çalışmaları yapılmaktadır. Özellikle Sanatoryum nakliyat taşıma yapacağı alanda yaptığı ön hazırlık çalışmaları ile en uygun ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Bazı hassas eşyaların taşınabilmesi için ekstra köpük malzemelere de ihtiyaç duyulabiliyor. Belirli bir düzen içerisinde çalışan firmamız evden eve taşımacılıklarında her odayı kendi arasında paketlemekte ve araçlara bu şekilde konumlandırmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızı düzenlerken de herhangi bir karışıklık yaşamazsınız. Özellikle ofis taşımacılıklarında evraklarınızın taşınmasında da belirli bir hiyerarşik sıra gözetilir ve bu şekilde ofis eşyalarınız yeni adresine alındığı düzen ile teslim edilir. Taşınma sürecini kahve içme pratikliğine indirgeyen firmamız hızlı, sorunsuz ve koordineli bir şekilde çalışarak eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktadır.

Ankara dışına da nakliye çalışmaları sunuluyor. Bu alanda Sanatoryum nakliyat sigortalı taşımacılık çalışmaları da yürütmektedir. Firmamız güvenilir çalışmalarını firma güvencesi altında eşyalarınızı sigortalayarak ta yapmaktadır. Özellikle değerli eşyalarınızın uzun yolculuklarda sigortalanması da mümkün olmaktadır. Sigorta çalışmalarında her müşteri için ayrı ayrı poliçeler hazırlanmaktadır. Bu sigortanın çeşidi ise taşınma sigortası olarak değerlendirilmektedir. Eşyalarınız sigorta kapsamında olduğunda araçların herhangi bir kazaya maruz kalması durumunda zararınızın anında karşılanması anlamına gelecektir. Bunların yanı sıra yüksek katlara uzanabilecek asansörlü araçlarla yapılan taşımacılık çalışmaları da oldukça pratik olmaktadır. Yüksek katlarda eşya indirmek belirli riskleri de beraberinde getiriyor. Bu çalışmalarımız ile herhangi bir sorun ile karşılaşmadan eşyalarınızı araçlara daha güvenli ve hızlı bir şekilde yüklemek mümkün olmaktadır.