telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Pursaklar Nakliyat

15.03.2017

PURSAKLAR NAKLİYAT

Oldukça eski bir tarihe sahip olan Pursaklar ilçesi, Ankara’ya bağlıdır. Osmanlı tapu kayıtlarında da ismi geçen semt, o dönemlerde tımar sistemi ve vakıf arazisi olarak kullanılmakta idi. 1966 yılında bölgede yaşanan heyelan nedeni ile yerleşim mekânı Çoraklık kısmına taşınmıştır. 1987 yılında belediye olan semt hızla artan nüfusu ile çevre ilçelerden alınan mahallelerle 2008 yılında ilçe olmuştur. Bu yerleşim alanında nakliye çalışmaları yürüten Pursaklar nakliyat firmamız Ankara içerisinde tüm ilçelere sorunsuz ve kaliteli nakliye çalışmaları sunmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat çalışmalarında özenli ve titiz çalışmalar sunan firmamız, sigortalı taşımacılık ve asansörlü nakliyat çalışmaları ile de oldukça profesyonel bir düzeyde çalışmalar sunmaktadır.

Nakliye alanında sağlanan bu kurumsal çalışmalar sayesinde eşyalarınızda çizikler dahi oluşmadan eşyalarınızın yeni adreslerine ulaştırılması mümkün olmaktadır. Evden eve nakliye, paketleme, depolama, ofis taşıma hizmetleri ile Pursaklar nakliyat geniş bir araç filosuna sahip olmaktadır. Ve çok geniş kapasitedeki eşyalarınızı dahi tek seferde taşıyabilmektedir. Asansörlü araçlarla birinci kattan 17. Kata kadar uzanan araçlarla nakliye alanında herhangi bir sorun ortaya çıkması mümkün olmuyor. Bazı evlerin merdivenleri dar olabiliyor. Özellikle yüksek katlarda eşya taşınması esnasında bu tarz merdivenler oldukça riskli olabiliyor. Bu riskleri tamamen ortadan kaldıran asansörlü araçlarla da eşyalarınız çok pratik bir şekilde araçlara yüklenmektedir.         

Firmamıza nakliye taleplerinde bulunduğunuzda öncelikle Pursaklar nakliyat ekiplerimiz taşıma alanlarında keşif planlaması yapmaktadır. Sonrasında ise eşyaların demontaj olarak hazırlanması yer alıyor. Demonte olarak paketlenen eşyalar, hava kabarcıklı ambalajlar içerisinde çizikler oluşmasına dahi imkan verilmeden ambalajlanmaktadır. Sonrasında taşıma çalışmaları yapılır. Yeni adreslerine ulaşan eşyaların paketleri açılır ve demonte olan eşyalar tekrar monte edilerek yerleştirilir. Bu sayede taşınma işlemlerine herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Alanında uzman ve deneyimli taşıma ekipleri kullandıkları profesyonel araç ve malzemeler sayesinde taşınma süresi daha kısa ve güvenli bir şekilde tamamlanır. Özellikle sigortalı taşımacılık sistemleri ile eşyalarınız çok daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Herkes için zaman zaman adres değişikliği gerekli olabilir, doğru nakliye çalışmaları taşınma işiniz sorun olmaktan çıkacaktır.