telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

12.04.2017

Pursaklar Nakliyat

İnsanoğlu var olduğu tarihten bu yana sürekli hareket eden bir varlık ve giderek ilerleyen teknoloji bu hareketlerin her geçen gün çok daha modern bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır. Pursaklar Nakliyat olarak bizler bu teknolojik gelişmeleri müşterilerimize anında yansıtarak çağın gerisinde kalmamak ve siz değerli müşterilerimize her zaman en yüksek kalitede hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. En donanımlı asansörlü taşıma sistemi ve kapasiteli araç filomuz ile Türkiye'nin her noktasına taşımacılık hizmeti götürmekteyiz. İster şehir içi ister şehirlerarası taşıma yeteneği ile lider bir firma olma yolunda hızla ilerleyen kuruluşumuz müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulduğu bir anlayışla müşterilerine yaklaşmaktadır. Üstelik en uygun fiyatlarla yaptığımız hizmetin kalitesi taşımacılık standartlarının üzerinde olup müşterilerimizin taşıma işlemi sonunda göstermiş olduğu takdir bizler için yeterli derecede mutluluk kaynağıdır.

Önceliğimiz Müşterimiz İle Kurduğumuz Diyalogumuzdur.

Pursaklar nakliyat firmamızın genel prensibi özellikle uzmanlık gerektiren mobilya söküm ve kurulum işlemleridir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış personelimizin teknik donanım ve altyapısı ile mobilyalarınızın sökümünü ve daha sonra montajını gerçekleştirilmektedir. Firmamızı tercih eden sayın müşterilerimizin öncelikle taşınacak eşyasının ekspertizi yani keşfi yapılarak kaç metreküp eşyasının olduğu ayrıca eşyaların maddi değerinin tespit edilmesi ile bu tespit üzerinden yüksek sigorta bedeli belirlenmesi işlemleri tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Firmamızca müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda yapılacak paketleme ile her türlü hasarın önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Özellikle zahmetli ve bir o kadar sıkıntılı olan hassas elektromekanik aksama sahip bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli fırın ve buzdolabı gibi pahalı cihazların sökülme ve tekrar montajlama hizmetleri deneyimli ve yetkin personelimiz tarafından itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

Standartlara Uygun Paketleme Hasarsız Taşımacılık.

En kaliteli paketleme malzemeleri ile yapılan ambalajlama müşterilerimizin eşyalarının korunması açısından son derece önem verdiğimiz bir konudur.  Eşyanın içeriğine uygun Hurç, poliüretan balonlu ambalaj ve uygun kolilerin kullanıldığı paketleme işleminin dışında eşyaların zarar görmesini önleyecek İstifleme ile depolama yöntemleri uyguluyoruz.  Müşterilerimizin eşyalarının hiçbir şekilde zarar görmemesini ana hedefimiz olmakla birlikte yapılacak sigorta kapsamında meydana gelebilecek her türlü hasar firmamızın garantisi altındadır. Pursaklar nakliyat şirketimizi arayan tüm müşterilerimize taşımacılık konusundaki tüm soruları cevaplamak ve bilgilendirmek bizim için görev sayılmaktadır. Lütfen hiç bir şekilde aramaktan çekinmeyin 7/24 bizleri aramanız ve cevap almanız mümkündür.

Ankara Ofis: 0312 381 08 08

7/24 GSM Mobil: 0537 955 47 42