telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Ostim Nakliyat

07.02.2019

Nakliyat, denilince akla öncede gelen gelişi güzel dizilmiş eşyaların başka yere taşınmasıdır. Artık nakil hayatımızın vazgeçilmez bir unsuru olmuştur. Sürekli değişen iş yaşantımız, eğitim yaşantımız ve sosyal yaşantımız için sürekli yer değişikliği yapmaktayız. Seçilen değişimlerde en çok zor olan ise bize ait olan, değerli ve kullanmaktan zevk aldığımız eşyalarımız nasıl nakledileceğidir. Biz önem vererek kullandığımız, titizlik gösterdiğimiz en küçük objelerimiz taşınma esnasında, yer değiştirme de zarar görmektedir. Bundan dolayı özen gösteren ve düzenli olanları tercih ederiz.

Yer değiştirmenin zevkli olabilmesi, yeni adrese kolay uyum sağlanabilmesi için en iyi hizmeti veren nakliye ile işe başlamak bizleri mutlu etmektedir. Mutluluğu, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ostim nakliyat tam bu noktada bizi karşılamaktadır. Sağladığı hizmette müşterime memnuniyetine önem veren firma, profesyonel ekibi ile hizmette sınır tanımaz. Hizmetlerini evden eve yaparak en iyisini hedeflemektedir.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerimiz

Evden eve yapılan taşımacılık hizmetinde, dar alanlarda ve uygun olmayan girişlerden eşyaları kurtarmayı planlamıştır. Değer vererek alınan eşyalar taşınma esnasında yıpranma ve değer kaybı yaşar. Yaşanacak kaza riskini en aza indirmek için asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır.  Asansörler sayesinde eşyalar itina ile yerleştirilerek yerine ulaştırılır.

Yaşanan ekonomik gücün değişimi ofis ve işyerlerini değiştirmeye neden olmaktadır. Ostim Nakliyat ofis ve işyeri taşımacılığı detaylarına dikkat ederek itina ile hizmet vermektedir.   

Şehir içinde farklı mevkilere nakil istenmesi kolay gibi gözükebilir, ancak şehirlerarası yapılacak nakliyatta hızlı ulaşım her zaman istenen önemli unsurdur. Şehirlerarası yapılacak taşımada her detaya dikkat eden firma tercih edenleri titizliği ve itinasıyla mutlu etmektedir.

Yer değişimi için en kolay ve düzenli olanını ilke edinmiş ola firma paketleme ve ambalaj hizmeti sunmaktadır. Eşyaların korunmasını için en iyi şekilde paketleme ve ambalaja önem vermektedir. Bu şekilde düzenli olarak yerleşim söz konusu olacaktır. Taşınmanın tamamını yapmadığınızda ise parça eşya taşıma ile sadece sizin istediğiniz eşyaları kısa sürede yerine ulaştırmaktadır.

Taşınma esnasında her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen Ostim Nakliyat kaza riskini aza indirmektedir.  Yinede oluşabilecek kazar risklerini göz ardı etmeden eşyaları sigortalı nakliyat hizmeti ile taşımaktadır. Oluşabilecek değer kaybınızı önlemek için sigortalı nakliyatın adresidir. Sağlanan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile kalitesine kalite katmaktadır.

Nakil olacak adresin belirlenmesi ile başlanacak hayat, mutlu başlangıçlar için Ostim nakliyatın güvenilir, profesyonel ekibinin elinden geçmelidir. Geriye kalan yeni adreste mutlu başlangıçlardır.   

Bizimle  0537-955-47-42 ve 0312-381-08-08 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.