telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Mamak Nakliyat

07.02.2019

Ankara Mamak'ta hizmet vermeye başlayan Mamak Nakliyat firmamız Hem evden eve nakliyat hem de ofis ve işyeri taşımacılığı konusunda hızlı, kaliteli ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Firmamız evden eve nakliyat hizmetini şehir içinde olduğu gibi, şehirlerarasında da aynı özenle sağlamaktadır. Gücünü kaliteli planlamasından, disiplinli çalışmasından ve uzman ekibinden alan firmamız evinizi ya da işyeri ve ofisinizi taşımadan önce eksperler ile taşınacak eşyaların tespitini yapmaktadır. Çünkü amacımız eşyalarınızı ilk bulduğumuz gibi sağlam ve hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim etmektir.

Paketleme ve Ambalaj Hizmeti

Firmamız taşınma öncesinde eşyalarınızın düzgün bir şekilde paketlenerek, taşınılacak yere hasar görmeden ulaşmasını sağlamaktadır. Kırılabilecek eşyalar için ayrı, hasar ve çizilme olabilecek eşyalar için ayrı paketleme sistemi uygulamaktayız. Düzgün paketlenmediği takdirde, beyaz eşyalarda olası bir çarpma sonucu ezilme oluşurken, salon veya yatak odası takımınızın özellikle köşe kısımları çizilerek zarar görebilmektedir. Yanlış paketleme, mutfak eşyaları için de geri dönüşü olmayan sonuçların ortaya çıkması demektir. Mutfak eşyaları genellikle kırılgan yapıda olduğu için yanlış paketleme eşyanın kırılarak yok olmasına sebep olmaktadır. Ancak Mamak Nakliyat olarak firmamız bu tip durumlarla karşılaşılmaması için özel paketleme sistemi geliştirmiş, olası çizilme, çarpma ve kırılmaların önüne geçilmesini sağlamıştır. Böylelikle müşterilerimizin eşyalarının korunaklı bir şekilde yerlerine ulaşmasını sağlamaktayız.

Ayrıca firmamız, asansörlü taşımacılık seçeneği ile apartmanınızın merdivenlerine, asansörüne zarar vermeden, gürültü kirliliğine sebep olmadan ve en önemlisi eşyalarınızı herhangi bir hasara uğratmadan ve hızlı bir şekilde taşınması imkanı sunmaktadır. Son olarak eşyalarınız uzman kadromuzla olması sızın yeni adresinizdeki yerlerine montajlanıyor.

Sigortalı Nakliyat

Firmamızda nakliyat hizmetleri sigortalı olarak da sağlanıyor. Eşyalarınızın bir yerden diğer bir yere taşınırken, yangın, deprem, su baskını gibi sebeplerle zarar görmesi durumunda sigorta zararınızı karşılıyor. İnsanların başına her türlü olay gelebildiği için, nakliyat tercihinin sigortalı olarak yapılması, firmamız tarafından sizlere tavsiye edilecektir. Bu seçenekte yine eşyalarınızın zarar görme ihtimaline karşı önlem olarak alınmıştır. Çünkü firmamızın önceliği işimizi en iyi şekilde yapabilmek, bunun için de eşyalarınızın zarar görmeden yerlerine ulaşmasını sağlamaktır.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Eşyalarınızın tümüyle değil de, taşınmasını istediğiniz kısmının, dilediğiniz yere ulaştırılmasını sağlayan bir hizmettir. Eşyalarınızın bir bölümünü bir başkasına gönderme sebebiyle ya da farklı sebeplerle bu yönteme başvurduğunuzda, Mamak Nakliyat olarak firmamız parça eşya taşıma seçeneği ile hizmetinizde olacaktır.

Bizimle  0537-955-47-42 ve 0312-381-08-08 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.