telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Kırıkkale Nakliyat

07.02.2019

Taşınmak oldukça zahmetli ve yorucu bir işlemdir. Eşyalarının paketlenmesi, parçalanması, montajı, araçlara yüklenmesi, kurulumu oldukça uzun süremekte ve bu işlemler sırasında eşyalarda pek çok hasar meydana gelmektedir.  Fakat nakliyat firmalarının faaliyet alanlarını geliştirerek evden eve nakliyat hizmeti vermeye başlamaları ile durum bir nebze değişti. Kırıkkale nakliyat firmaları aramakta uygun fiyatlar ile güvenli bir hizmet almak istemekteyseniz bu yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

1-Nakliyat Hizmetlerimiz

Kırıkkale nakliyat firması olarak evden eve nakliyat, büro nakliyesi, hastane ve işyeri ekipmanlarının nakliyesi gibi pek çok konuda hizmet sunmaktayız. Geniş araç filomuz, profosyonel ve dinamik ekibimiz ve uzun yol konusunda deneyimli şöforlerimiz ile her türlü nakliyat ihtiyacınız ile ilgilenmekteyiz. Nakliye hizmetlerimizin tamamını kapalı kasa araçlarda sağlamakta ve eşyaların tamamını araç içerisine sabitlemekteyiz. Bu sayede olası kaza risklerinin önüne geçmekteyiz. Özellikle ev eşyası nakliyesi talep etmeniz durumunda taşıma ve yükleme işlemelerin daha kısa sürede sonuçlanmasını sağlayan ileri teknoloji ekimanlar kullanmaktayız. Bina dışarısından kurulumunu sağladığımız tekerlekli yük asansörleri ile eşyalarınızı zarar görme ve darbe alma ihtimalini ortadan kaldırarark oldukça kısa zaman diliminde araçlara yüklüyoruz.  Nakliyat hizmetlerimiz yalnızca Kırıkkale ve Ankara  illerine hizmet vermeyip Türkiye’nin her noktasına hizmet sağlamaktayız. Geniş araç filomuzda her türden eşya nakliyetine uygun araç bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı yük nakil yönetmeliklerine göre gerekli kontrollerden geçirilmiş olup, A’dan Z’ye araçlarımızın tüm ruhsat ve izinlerimizin bulunmaktadır.

2-Paketleme Hizmetleri

Kırıkkale nakliyat olarak paketleme ve ambalajlama hizmetleride sunmaktayız. Eşyalarınızı paketlemek için özel ısı ve su geçirmez darbelere karşı dayanıklı malzemeler ile paketlemekteyiz.Paketleme işlemlerinde özel havalı naylon torbalar kullanmaktayız. Bu torbalar eşyalarınızın alacağı en şiddetli darbelerinde dahi zarar görmemesine yardımcı olur. Eşyalar kullanım önceliğine göre paketlenir. Ev tesktili ürünlerinin paketlenmesinde özel hurçlar kullanmaktayız. Bu hurçlar sayesinde eşyalarınızın tamamı kirlenmeden ve kırışmadan yeni adresinize taşınmaktadır. Beyaz eşyalar taşınmadan önce keçe malzemeden üretilmiş  kumaşlar ile sarılmakta taşınma işlemleri sırasında darbe almasının, eşyalar üzerinde çizikler oluşmasının önüne geçilmektedir.

3-Ücretsiz Ekspertiz

Firmamız özel nakliyat sigortası ile hizmet rmektedir. Yapmış olduğumuz hizmetler sırasında her hangibir zarar meydana gelmesi durumunda sigorta sözleşmemiz kapsamında karşılanmaktadır. Ekspersiz hizmetlerimizin tamamı ücretsizdir. Kırıkkale evden eve nakliyat firması olarak iş ve işçi güvenliğini her hususun üzerinde tutulmaktadır. Can ve mal güvenliğinizin sağlanması adına her türlü güvenlik tedbirini alıyor . Bizimle  0537-955-47-42 ve 0312-381-08-08 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.