telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Kıbrıs Nakliyat

15.03.2017

KIBRIS NAKLİYAT

Yavru Vatan olarak bilinen Kuzey Kıbrıs, Akdeniz’de bulunan en önemli adalar arasında yer alıyor. Ülkemiz dışında herhangi bir ülke tarafından bağımsızlığı tanınmamış. Bu nedenle ülke pek çok ambargo ile karşı karşıya olmaktadır. Ancak Türkiye tarafından her alanda desteklenmektedir. Tarihine bakıldığında Hititlere kadar uzanan bir medeniyetin bu topraklarda geniş kültürel izleri görülmektedir. 1976 yılında bağımsızlığını ilan eden Kuzey Kıbrıs için çözüm arayışları hala devam ediyor.  Bu alanda Kıbrıs Nakliyat firmamız Ankara içerisinden Kıbrıs’a kadar hizmetler veren bir nakliyat firması olmaktadır. Evden eve nakliyat çalışmalarında özenli ve titiz çalışmalar içerisinde yer alan firmamız alanında uzman ve deneyimli ekipleri ile sorunsuz, hızlı ve kaliteli taşımacılık çalışmalarına imzalar atmaktadır.

Nakliyat hizmet taleplerinizde öncelikle ön keşifler yapılmakta ve taşıma maliyet çıkarılmaktadır. Anlaşma sağlandıktan sonra ise taşıma ekipleri anlaşma yapılan gün içerisinde belirlenen programa göre taşıma işlemleri yapılmaktadır. Öncelikle ambalajlama çalışmaları yapılmakta ve mobilyalar tek tek demonte olarak sökülerek paketlenmektedir. Beyaz eşyalar için ise tesisatçı ustalar uygun şekillere sökme işlemlerini yaparak eşyalarınızı zarar görmeyecek şekillerde ambalajlamaktadır. Yeni dönemlerde kullanılan paketleme malzemeleri hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler olmakta ve eşyalarınızın çizilmesinin dahi önüne geçilmektedir. Özellikle Kıbrıs Nakliyat firmamız yüksek binalardan eşya taşımak için asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadır. Bu şekilde çok daha profesyonel çalışmalar yapılmaktadır.

Yüksek katlardaki evlere ulaşabilmek adına kullanılan bu araçlarla eşyalarınızın çok pratik bir şekilde taşınması mümkün olabiliyor. Ayrıca ofis taşımacılıklarında sağlanan bu kolaylıklar ile yatırımınız olan eşyalarınızın daha özenli ve güvenli bir şekilde taşınması da mümkün olabilmektedir. Bu alanda Kıbrıs Nakliyat çalışmalarında taşınacak alana, eşyalara ve kapasitesine göre ambalaj malzemesi, taşıma elemanları ve araçları seçmektedir. Bu şekilde çok geniş kapasitede eşyalar belirli bir programa göre taşınmakta ve yerleştirme aşamasında da çok fazla sizi yormadan taşınma çalışmalarınızı tamamlamanız sağlanmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık çalışmalarında eşyalarınızın sigortalı olarak ta taşınması mümkün olmaktadır. Firma güvencesi eşliğinde taşınacak eşyalarınız alındığı şekli ile yeni adreslerine yerleştirileceklerdir. Bu şekilde taşınma zamanlarınızda hiç strese girmeden adres değişiklikleri yapabilirsiniz.