telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Kıbrıs Nakliyat

06.02.2019

Kıbrıs nakliyat; sayısız hizmet seçenekleri ile alıcıları ile buluşmuştur. Nakliyat diğer adıyla taşıma işlemi günümüzde evini taşımak, ofisini taşımak, şehirlerarası taşıma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen müşterilere hizmet vermektedir. Kıbrıs nakliyat olarak taşımalarımızda ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınacak olan eşyaların türü, miktarı, gerekli paket malzemelerini; taşıyacak olan araçların ebatı, araç sayısı, hizmet edecek eleman sayısını belirlemekte oldukça mühim bir yere sahip olmaktadır. Ekspertiz elemanı nasıl bir hizmet vereceğini müşteriye anlatıp, anlaşmaları sözleşme altında alarak hizmetlerinin garantisini sunmaktadır. Bu şekilde müşterilerin güvenini kazanarak yola çıkmaktadır.

Kıbrıs Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehirlerarası ev taşımacılığı gibi hizmetler veren Kıbrıs Nakliyat asansörlü taşımacılık hizmeti ile taşımanın teknoloji ile bütünleşmesi ile ortaya çıkan ve oldukça revaçta olan bir hizmettir. Özel bir vinçli asansör ile eşyaların pencere ya da balkon gibi yerlere çıkarılmasıdır. Binalarınızın zarar görmesini engellemek ve bina sakinlerine rahatsızlık vermemek için oldukça tercih edilir. Aynı zamanda çok daha kısa sürede nakliyat işlemleri gerçekleştiği için zaman tasarrufu sağlar. Müşteri memnuniyetini amaçlamış olan firmamız son derece titiz ve tedbirli çalışmaları ile asansörlü taşımacılık hizmetini kusursuz bir şekilde ortaya koymaktadır. Parça eşya taşıma hizmeti ile beyaz eşya, oturma grupları gibi parça eşyalarınızı taşımak için de Kıbrıs nakliyat hizmetinizdedir. Özel paketleme ve ambalaj hizmeti ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması sağlanır. Adresinizden teslim alınan parça eşyalar özel paketlenme yapılarak gönderilmek istenen adrese teslim edilir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta, söz konusu eşyalar sigorta altına alınır. Bu şekilde oluşabilecek ve öngörülemeyen aksiliklerden müşterilerimizin mağduriyetini sıfıra indirmek amaçlanmıştır. Oluşabilecek bu öngörülemeyen durumlarda taşınan eşyaların ücretsiz ekspertizler sayesinde ölçülmüş değerleri müşterilere tazmin edilir. Şehirlerarası ev taşımacılıklarında da son derece hassas bir şekilde taşınan beyaz eşyalar, mobilyalar olabilecek hasarlara karşı sigortalanır.

 

Nakliyat firmalarının özenli olmasını sağlayan her türlü özelliği bünyesinde barındıran Kıbrıs nakliyat tecrübeli elemanlar, ücretsiz sağlanan imkanlar ve sigortalı bir şekilde taşımacılık yapması ile güveninizi kazanmaya hazırdır. Kıbrıs nakliyat alanında uzman ve deneyimli ekibi ile siz müşterilerine kaliteli bir taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Kıbrıs Nakliyat firmamızın taşımacılık hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İster GSM mobil: 0537 955 47 42  ister ofis numara: 0312 381 08 08 telefon adreslerinden bize 7/24 ulaşarak, taşımacılık işlemlerine dair her türlü bilgiyi alanında uzman ekibimiz aracılığıyla temin edebilirsiniz.