telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Keçiören Evden Eve Nakliyat

06.02.2019

Nakliyat taşımacılığı artık günümüzde çok ciddi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Keçiören evden eve nakliyat şehir içi ve şehir dışı olarak nakliyat hizmeti vermektedir. Nakliyat hizmeti alırken çok iyi bir firma ile çalışılması gerekmektedir. Güvenilir, işinin ehli, yıllardır bu işi yapan bir firma olarak yıllardır kusursuz bir şekilde hizmet verilmektedir. Bu profesyonel hizmet çok uygun fiyatlarla verilmektedir. Firmamız kendisini sürekli olarak geliştirmekte ve rakiplerine bile daima örnek olmaktadır. Keçiören evden eve nakliyat firması çizgisini hiçbir zaman bozmamıştır. Hiç bozulmayan bir çizgi ile müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulmaktadır. Firma çalışanları da özenle seçilmekte ve müşterilere karşı güler yüzlü bir tutum sergilemektedir. Firmamı profesyonel çalışanları ile birlikte müşterilerini mağdur etmemek için her türlü çabayı göstermektedir. Bu düşünce şirket politikası olarak benimsenmiştir.

Eşyaların Ambalajlanması

Müşteriler nakliyat firmalarından eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınıp teslim edilmesini beklemektedir. Taşımacılıkta ilk işlem olarak eşyalar doğru bir şekilde ambalajlanmaktadır. Eşyalar tek kullanımlık olan malzeme ile paketlenmektedir. Bu malzeme ile eşyalar dış etkenlere karşı maksimum seviyede korunmaktadır. Bu şekilde de darbelerden etkilenmemektedir. Eşyalara bu koruma sayesinde en ufak bir çizik bile gelmemektedir. Keçiören evden eve nakliyat eşyaları taşımak için en kaliteli malzemeyi kullanmaktadır. Ayrıca eşyalar belli bir ağırlığa ayarlanmaktadır. Bu şekilde hem tam koruma sağlanmakta hem de taşıma işi kolaylaşmaktadır. Profesyonel ekip ile müşterinin her türlü isteği yerine getirilmektedir. Hassas yapıdaki mobilyalar özenle sökülmekte ve ambalajlanmakta ve yerine geldiğinde ise aynı şekilde kurulumu yapılmaktadır.

Nakliyat işlemi yapılırken en üst düzeyde teknolojiden de yararlanılmaktadır. Taşıma işlemini kolaylaştıran asansör sayesinde ise çok kısa sürede çok fazla kişiye ulaşılmaktadır. Yüksek katlarda bulunan binalar çok rahat bir şekilde ulaşılmaktadır. Asansörlü sistem yüksek apartmanlara girişin dışardan yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede uzun merdivenlerden eşyalar taşınmamakta ve hasar da görmemektedir. Eşyalar belirli kata ulaştıktan sonra yine şirket elemanları tarafından içeriye taşınmaktadır. Eşyalar alındığı gibi kurulumu da yapılmaktadır. Firmamız bu şekilde kusursuz bir hizmet vermektedir.

Nakliyat firmamızın kolaylıklarından yararlanmak için bizim ile ister GSM ister ofis numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Keçiören Ofis: 0312 381 08 08. GSM mobil: 0537 955 47 42 Kaliteli ve alanında uzman personel ekibimiz ile birlikte sizlere 7/24 kaliteli ve güvenli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Bizleri seçtiğinize kesinlikle pişman olmayacaksınız.