telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Keçiören Asansörlü Nakliyat

06.02.2019

Nakliyat işi son derece titizlik ve bir o kadar da dikkat gerektiren bir iştir. Özellikle eşyaların taşınması esnasında herhangi bir zarar gelmemesi için güvenilir bir nakliyat firması tercih edilmelidir.

Keçiören Asansörlü nakliyat şirketi ile nakliyat işleri artık çok daha kolay ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Keçiören nakliyat asansörlü sistem ile en yüksek binalara bile taşımacılık yapılmaktadır. Bu şekilde ev taşımak hem ekonomik hem de pratiktir. Taşıma işlemlerinde ev eşyaları hiç zarar görmeden, en ufak bir şekilde çizilmeden taşınmaktadır. Firmamız en son teknolojileri kullanarak en iyi hizmeti vermektedir.

Nakliyatta Ambalajlama

Keçiören Asansörlü nakliyat firması hizmet verirken ambalajlamaya da oldukça önem vermektedir. Eşyaların zarar gören yerine ulaşması için ambalajlama oldukça önemlidir. Ambalajlama işlemi için tek kullanımlık kullanılmaktadır. Bu sayede de eşyalara en ufak bir zarar gelmemektedir. Aynı zamanda ambalajlama yapılırken ağırlık ölçüsü de kullanılır. Bu şekilde eşyalar daha kolay paketlenir ve taşınır. Ambalajlama işlemi yapılırken çeşitli personel de hazır durumda beklemektedir. Hassas yapıda olan mobilyalar ustalar tarafından özenli bir şekilde sökülmektedir. Eşyalar yerinde ulaştığında ise aynı ustalar eşyaları monte etmektedir. Bu şekilde mobilyalar sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

 Firmamız en son teknoloji ürünlerini kullanarak hizmet vermektedir. Firmamız ucuz ve kaliteli taşımayı da prensip olarak benimsemiştir. Keçiören Asansörlü nakliyat firması taşıma yönteminde eşyaları asla yıpratmaz. Asansörlü taşıma yöntemi sayesinde çalışan elemanlar daha az yorulacağı için denge sorunu da yaşanmamaktadır. Her türlü eşya kırılmadan, çizilmeden yerine ulaştırılmaktadır. Bu şekilde de kusursuz ve kaliteli bir nakliyat hizmeti siz değerli müşterilerimize verilmektedir.

Beyaz eşyaların taşınmasında ise durum biraz daha farklı olmaktadır. Bina içerisinde bulunan asansörler yeterli büyüklükte ise beyaz eşyalar o şekilde o asansör sistemi ile taşınmaktadır. Fakat bina içerisinde asansör yeterli büyüklükte değilse ya da binada asansör yoksa eşyalar diğer eşyalar gibi nakliyat firmamızın asansör sistemi ile dışardan taşınabilmektedir. Binadaki merdivenlerin durumuna göre de beyaz eşyalar merdivenden de taşınabilmektedir. Beyaz eşyalar en uygun yöntemle hasar görmeyecek bir şekilde taşınmaktadır. Bütün eşyalar nakliyat firmamız sayesinde dikkatli ve sorunsuz bir şekilde taşınır.

Keçiören nakliyat firmamızla iletişime geçmek için bize hem GSM hem de ofis numaramızdan ulaşabilirsiniz. Keçiören Nakliyat Ofis: 0312 381 08 08. GSM mobil: 0537 955 47 42.  Müşteri memnuniyetine özen gösteren firmamız sizlere 7/24 kaliteli bir hizmet sunmaktadır.