telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Kalecik Nakliyat

15.03.2017

TAŞINIRKEN KURUMSAL FİRMANIN ÖNEMİ

 

Kalecik ilçesi Ankara’ya bağlı bir ilçedir. Merkeze yakınlığı ile bilinen bu ilçede aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İlçenin isminden esinlenerek hizmet veren un fabrikası da iç Anadolu bölgesinde bilinen bir markadır. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız hastane, postane, sağlık ocakları her türlü sosyal yaşam alanları ilçe için yeterlidir. Gittiğiniz zaman da sıkılmadan gezebileceğiniz dar ve sevimli sokakları vardır. İnsanların cana yakın olması da kendinizi daha rahat hissetmenizde önemlidir. Kalecik nakliyat ile bir müşteri istediği her imkânı sunacağımıza garanti verebiliriz. Sıkıntılı taşınma süresinin yerinin kendinizi rahat hissedeceğiniz bir süreye dönüştürmek firma olarak asıl amacımızdır. Memnun kalacağınız bir gün geçirmek bizim elimizdedir.

Nakliyat sektörü tamamen profesyonellik gerektiren bir iştir. Müşterileri memnun etmek firma olarak asıl amaçlarınızın arasındaysa her zaman tercih edilen firma unvanına sahip olursunuz. Buna sahip olmak da ciddi özveri ve emek ister. Bu bilinçle çalışan ekip arkadaşlarımızı da bünyemizde bulundurmak yılların birikimiyle olur. Kalecik nakliyat olarak ekip arkadaşlarımızı seçerken bu ruhu taşımasına özen gösteririz. Genelde müşteriler taşınma hususunda epey bir streste ve bunalıma girerler. Günümüz teknolojisi ile yaptığımız hizmetin farkıyla bu tür psikolojiye girmenize bile gerek yoktur. Öncelikle taşınma işleriniz varsa firmamızın irtibat numarasından bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bundan sonra da size uygun zamanı belirlemek kalacaktır. Firmamız günün en erken saatlerinde taşınmak için gerekli tüm işlere başlarlar.

Bazı müşterilerimiz çalışma hayatında olduğu için ev toparlama işlerinde mutlaka birilerine ihtiyaç duyarlar. Biz firma olarak sizin ihtiyaç duyduğunuz tüm işleri yapabileceğimiz ekip arkadaşlarımız mevcuttur. Siz sadece özel olan eşyalarınızı yanınıza almanız yeterlidir. Bunun dışında her odadan toplanıp paketlenen tüm eşyalar yine odalarına yerleştirilmektedir. Kalecik nakliyat olarak eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi özenle paketleyip zarar vermemek için büyük çaba gösteririz. Bize gelen müşterilerimiz genellikle tavsiye üzerine bizimle irtibata geçmektedir. Memnun ayrıldığımız müşteriler mutlaka geri bildirimlerini gerekli yerlere yapmaktadırlar. Resmi internet sitemizi de ziyaret ederek tüm yaptığımız hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Bir firmanın kurumsal hizmet vermesi tercih edilme hususunda bir hayli önemlidir.