telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Kalecik Nakliyat

07.02.2019

Nakil kelimesi duyulduğunda ilk akla gelen taşınmadır tabiî ki. Ancak taşınma işlemi, her zaman çok kolay olmaz. Nakledilmek bulunduğunuz bölgeden, şehirden, mahalleden başka bir yaşam alanına geçmek. Geçerken sevdiklerinizi götürebilmek, bazen küçük bir kitap olurken, bazen de önem verdiğiniz bir mobilyanızdır. Maddi değeri önemsiz olsa da, manevi değer yüklediğimiz birçok eşya bulundururuz yaşam alanlarımızda. Bizim için önemli olan her şeyi taşımak, aktarmak isteriz yeni yaşanacak yerlere. Onlara zarar gelmemesi için dikkat ederiz.

Bizi bizim gibi düşünenlerle çalışmak en iyisidir. Kalecik Nakliyat değer verilen her eşyayı itina ile taşımak adına yanımızda bulunur. Yapılacak olan paketlemede ve ambalajlama hizmeti ile her detaya dikkat etmektedir. Eşyaların ebatlarına ve şeklilerine göre paketleme yaparak, taşınmada yaşanacak zarardan uzak bırakmaktadır.

Güvenilir ve kaliteyi bir arada sunmaya hazır bekleyen firma, eşyaların sigorta hizmeti ile başlamaktadır. Bu şekilde eşyaların aktarım halinde oluşabilecek, zararlar düşünülerek sizi garanti altına almaktadır. Hem madden, hem manen huzur sağlamaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Evden eve yapılacak olan taşınmalarda her an yanınızda bulunmaktadır. Zamanın önemi yitirdiği hizmette önemli olan, taşınmada sağlanacak hızdır.

Evinizde yapılacak taşınma ile yetinmediğiniz zamanlar da, iş yeri ve ofis taşımacılında size destek sağlamaktadır. İşyerinizde her detaya dikkat edilerek nakledilecek olan eşyalar özenle paketlenmektedir.

Şehir içerisinde yapılacak yer değişikliği hızlı ve özenle yapılmaktadır. Her zaman müşterinin güven duyduğu firma olmak için çalışmalarından ödün vermemektedir. Sağlanan kalitenin her zaman, her yerde verilmesi için şehirlerarası taşımada da adını duyurmayı başarmıştır. Yapılacak nakliyede istenilen şehir’ e hizmet vermek için her detaya önem vermektedir. Düzenle yüklenecek eşyalar başka şehirlere güvenle ulaştırılır.

Yapıların küçük ve düzensiz olması, taşınmada verilecek zararları artırmaktadır. Bunu sıfıra indirmek için Kalecik Nakliyat, asansörlü taşıma hizmeti sunmaktadır. Yüksekliğin, geçiş alanlarının dar ve düzensiz olması sorun olmaktan çıkmaktadır. Eşyalarınız bu şekilde daha hızlı ve kazadan uzak taşınmaktadır. Sağlanan hizmet ile hiçbir detayı atlamayarak kalitesine, artı sağlamaktadır.

Parça Eşya taşıma hizmeti, sunmak her nakliyenin hizmet sınırları kapsamaz. Ancak firma ilk hedefinin müşteri memnuniyeti ile hedeflemektedir. Yapılacak parça eşya taşıma hizmeti ile istenilen, parçalar kısa zamanda güvenle istenilen adrese teslim edilmektedir.

İşi uzmanlarına bıraktığınızda taşınmanın stresini değil, sadece sevincini yaşamak kalır. Kalecik nakliyat ile eşyalarınızın güvenle taşındığını görmek, yeni adresinizin mutluluğunu tatmak artık çok kolay. Bize 0537-955-47-42 ve 0312-381-08-08 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.