telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Hakkımızda

07.02.2019

KEÇİÖREN NAKLİYAT (HAKKIMIZDA)

 

Nüfusundaki artış ile günden güne bir metropol haline gelen Keçiören, nüfus yoğunluğu ile ülkemizin önde gelen ilçeleri arasında yer alıyor. 1984 yılında ilçe olan Keçiören, Çubuk Çayı tarafından iki bölüme ayrılıyor. Kurtuluş Savaşında karargah olarak kullanılan bu kent, semtleri, mahalleri ile Ankara’nın en güzel şehirleri arasında yer alıyor. Bu kentte hizmetler veren Keçiören Nakliyat taşınma işini sizin için kahve içme pratikliğine indirgeyebiliyor. 7*24 destek alabileceğiniz çağrı merkezi numaralarından ulaşarak Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmetleri talep edebilirsiniz. Profesyonel kadrosu, alanında uzman ve deneyimli ekipleri ile hazırlanan taşıma planında tamamen sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın yeni adresine ulaştırılması mümkün olmaktadır.

Firma olarak evden eve nakliyat çalışmalarında belirli bir düzen takip edilmektedir. Ev taşımacılıklarında farklı özelliklerde araçlarla eşyalarınıza zarar verilmeden hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık çalışmaları yapılmaktadır. Öncelikle yapılan ön araştırmalarla taşıma günü ekipler ihtiyaçları olan her şeyi tek tek not alır. Ve taşıma gününde herhangi bir problem yaşanmadan taşıma işlemleri yapılır. Bu alanda Keçiören Nakliyat taşıma çalışmalarında ambalajlama hizmetlerine çok fazla önem vermektedir. Hava kabarcıkları bulunan plastik malzemelerle yapılan ambalajlama çalışmaları ile eşyalarınızda çiziklerin oluşmasına dahi fırsat verilmiyor. Bunun yanında özellikle şehirlerarası nakliyat çalışmalarında sigortalı taşımacılık çalışmaları da yapılmaktadır. Eşyalarınız bu şekilde çok daha güvenli bir şekilde yeni adreslerine doğru tamamen firma güvencesinde yol alacaktır.

Ofis taşımacılıklarında da oldukça dikkatli çalışmalar içerisinde olan Keçiören Nakliyat dijital cihazlarınızı çok dikkatli bir şekilde ambalajlamaktadır. Ekstra köpük malzemeleri kullanılmakta ve cihazların zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Araçlara yerleştirme esnasında da oldukça dikkatli olan ekip elemanlarımız bu alanda belirli bir sıra da gözetmektedir. Özellikle evraklarınızın daha düzenli yerleştirilmesi ile yeni adreslerinde sorusuz bir şekilde düzenlenebiliyor. Tekstil taşımacılıklarında da araçlar içerisinde askılı ürünlerin kullanılabilmesi için özel dizaynlar bulunuyor. Bu şekilde çok başarılı çalışmalar yapılabilmektedir. Eşyalarınızın sorunsuz, güvenilir, hızlı bir şekilde yeni adreslerine iletilmesini sağlarken eğer yüksek katlarda oturuyorsanız asansörlü araç kullanımları ile de çok sorunlarınızın en ideal şekilde çözümü mümkün olmaktadır.