telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Gölbaşı Nakliyat

15.03.2017

GÖLBAŞI NAKLİYAT

 

Profesyonel nakliye hizmeti sağlayan Gölbaşı nakliyat firması olarak müşteri odaklı kusursuz bir hizmet hedefi ile yola çıktık. Yıllardır nakliye sektöründe bulunmanın bizlere kazandırdığı iş tecrübesini gelişmiş teknolojik araçlar ile harmanlayarak gücümüze güç katıyoruz. Sağladığı hizmette kalite standartlarını her geçen gün biraz daha ileriye taşıyan nakliye firmamız sektörde öncüdür. Bu zamana kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin sorunlarına cevap arayan ve kendini sürekli yenileyen bir firma olmanın sorumluluğunu taşımaktayız. Gölbaşı nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılık da dâhil olmak üzere nakliye sırasında gerekli olabilecek her türden donanıma sahibiz.

Nakliye işlerinizden önce nakliye işi sırasında gerekli olacak malzeme tespiti yapmak adına ekspertiz hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Nakliye esnasında ihtiyaç duyulduğu anda müdahale edebilecek işinin uzmanı bir ekip bulacaksınız. Taşınma esnasında sıfır hata hedefini her işinde önüne koyan ekip arkadaşlarımız mobilyalarınızdan koltuklara kadar her türden eşyayı en güvenilir bir şekilde paketleyerek araca yerleştirilmesini sağlar. Gölbaşı nakliyat olarak geniş bir araç filosuna sahibiz. Eşyalar araçlara büyüklük ve önem sırasına göre hassasiyet ile yerleştirilir. Müşterimizin arzu ve isteğine bağlı olarak eşyalar teslim adresine ulaştıktan sonra paketlerinden açılarak kabaca eşya yerleştirilmesi de personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Gerektiği durumlarda eşya montajı da ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilir. Böylece tüm işlem bitirilerek müşteri memnuniyeti sağlamış oluruz.

Nakliye hizmetlerinde hijyen kurallarından tutun da eşyanın kusursuz bir şekilde taşınmasına kadar pek çok konuya oldukça önem verilmelidir. Gölbaşı nakliyat firması olarak bizler eşyalarınızı paketlerken oldukça hassasiyet göstermekteyiz. Taşıma esnasında zarar görmemesi adına da gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Siz de nakliye işlerinizde sigortalı ve hasarsız bir taşımacılıktan yana iseniz gölbaşı nakliyat olarak bizler ile mutlaka iletişime geçin. İhtiyaç duyduğunuz her an profesyonel bir ekip ile yanınızdayız. Tüm bu işlemleri ve bir nakliye firmasında bulabileceğiniz pek çok şeyi oldukça ekonomik fiyatlar ile gölbaşı nakliyat’ta bulabilirsiniz. Kişisel ya da kurumsal pek çok müşteri ile çalıştık. Bu çalışmalardan her defasında güler yüzle ayrılan müşteriler görmek paha biçilemez bir duygu.