telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Gaziantep Nakliyat

07.02.2019

Taşınmak zordur, ancak işini bilen, ihtiyaçlarınızı karşılayan, titiz ve özenli çalışan bir nakliyat firması ile taşınma işiniz kolaylaşacak ve eziyet olmaktan çıkacaktır. Gaziantep Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarına tıpkı kendi eşyamız gibi sahip çıkıyor ve emanetinizi hasarsız ve hızlı bir şekilde yerine teslim edebilmek için özenli bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız işinde uzman olan ve profesyonel çalışan ekibimiz ile teknolojiyi birleştirerek sizlerin en üst düzeyde memnuniyetinizi sağlamaktır.

Evden eve taşımacılık

Şehir içinde ve şehirlerarasında evden eve taşınma işleminizi firmamıza gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Gaziantep Nakliyat olarak, taşınmanızın öncesinde uzman ekibimizle birlikte eşyalarınızın tespitini yaparak, her bir eşyanın paketlenme biçimi ve taşınma şekli ile ilgili gerekli notları alınır ve bir ön hazırlık yapılır. Çünkü paketleme aşaması nakliye sisteminin en önemli aşamalarından biridir. Her bir eşyanın farklı yöntemle paketlenmesi geri dönüşü olmayan hasarların ve kırılmaların önüne geçilmesini sağlar. Biz de bu konunun bilincinde olarak, paketleme konusunda diğer hizmetlerimizde olduğu gibi titizlikle ve ihtiyatlı bir şekilde çalışmaktayız. Ayrıca taşınma esnasında asansörlü taşıma sistemimiz mevcut olup, bu teknoloji sayesinde taşınma işinizi hem daha güvenli hale getirmekte, hem de bir hayli hızlandırmaktayız.

Evden eve taşımacılıkta, eşyalarınızın sadece bir kısmının taşınmasını istediğinizde, parça taşımacılık hizmetimiz devreye girer. Bu konuda da şirketimiz size seve seve yardımcı olabilecektir. Nakliyat işlemi yapılırken, önlem olarak sigortalı nakliyat seçeneğini tercih edebilir, eşyalarınızın olağanüstü hallerde(yangın, sel, deprem gibi) ya da herhangi bir şekilde zarar görme ihtimaline karşı tedbirli davranabilirsiniz. Sigortalı Nakliyat hizmetimizde ekspertizler eşyalarınızın değerini tespit ederek, zarar görme ihtimallerine karşı eşyaların sigortalanmasını, yani zararlarının karşılanmasını sağlamaktadır.

Ofis ve İşyeri Taşımacılığı

İşyeri ya da ofisinizin taşınmasında, yetiştirilmiş uzman ekibimiz sayesinde gerek paketleme işlemi, gerekse taşınma işleminin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için Gaziantep Nakliyat olarak ayrı bir sistem uygulamaktayız.

Eşyaların taşınması sırasında evden eve taşınmalarda mevcut olan asansör sistemini ofis taşımacılığında da kullanmaktayız. Asansör sistemimiz sayesinde, en ağır ofis malzemeleriniz bile yüksek katlı ofislere zarar görmeden, rahatlıkla ve hızla çıkarılabilmektedir. Aynı zaman da paketleme işlemlerimiz eşyalarınızın kırılmazlık ve narinlik durumlarına öre değişiklik göstermekte, bir eşyanın diğerine zarar vermeyecek şekilde araca yerleştirilmesi sağlanmakta ve hasarsız olarak yerlerine ulaştırılmaktadır. Sigortalı nakliyat seçeneği, ofis taşımacılığında da mevcut olup, eşyalarınızın evden eve taşımacılık bölümünde de bahsedilen olası zararlardan korunması sağlanmaktadır.

Bize 0537-955-47-42 ve 0312-381-08-08 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.