telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Gaziantep Nakliyat

15.03.2017

NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ

 

Türkiye’nin Güneydoğu bölümünde yer alan Gaziantep, aynı zamanda en kalabalık sekizinci şehri konumundadır. Son derece gelişmiş bir sanayi şehri olmasının dışında eski kültüre aitte birçok hususa barındırmaktadır. Her ne kadar eski yerleşim yerlerine ait mahaller bulunsa da son yıllarda yapılan modern plazalarda ticaret hayatında farklılaşmayı getirmektedir. Bundan dolayı da nakliyat hizmetlerinde değişimler yaşanmaktadır. Gaziantep nakliyat firmaları açısından her ne kadar zengin bir il olsa da firmamız tarafından sunulan hizmet kalitesi çok daha yüksek bir seviyededir. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi firmamızın sahip olduğu hizmet anlayışıdır. Son derece kurumsal ve profesyonel bir şekilde alanında en iyi olma adına çalışan firmamızın imkânları da oldukça geniştir.

Farklı amaçlar için kullanılan araç filosunun geniş olması da nakliyat alanında önemli bir olanaktır. Ofis taşımacılık işlemlerinde çok daha küçük araçlarımız ile hizmet vermemiz yeterli gelmektedir. Ancak Gaziantep nakliyat işlemlerinde en büyük pay sahibi evden eve taşımacılıktır. Bu noktada firmamız ile iletişime geçilmesi durumunda gerekli koşulların sağlanması çok daha kolay olmaktadır. Öncelikle taşınması istenen eşyaların kaç odalı olduğu önem arz etmektedir. Hem araç seçimi hem de çalışacak kişi sayısı buna göre düzenlenmektedir. 3+1 evler için büyük araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Ayrıca taşıma dışında paketleme işlemleri de tecrübeli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu anlamda hiçbir sıkıntı ve zahmete girilmeden taşıma hizmeti vermemizden dolayı müşteri memnuniyet oranımızda şehir kapsamında oldukça yüksektir. Ayrıca paketleme işlemlerinde son derece yüksek kaliteli ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir.

Kolilemeler ise belli bir düzene göre ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kırılma riski olan eşyaların taşınması ise çok daha titiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Taşıma sırasında merdiven boşluklarına ve köşelere vurulmaması içinde streç ile sarılması gereken mobilyalar olabilmektedir. Bu durumda ekibimiz tarafından çok daha kapsamlı bir önleyici paket hazırlanmaktadır. İstenilmesi durumunda eşyaların sigortalanması da firmamız tarafından yapılabilir. Başta evden eve nakliyat olmak üzere Gaziantep nakliyat hizmetlerimizin tamamında binaların yüksek katlı olması halinde ise asansörlü sistem kullanımı firmamız tarafından sağlanmaktadır. Çok daha hızlı ve güvenli olan bu sistem ile eşyaların taşınması daha zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmektedir.