telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Evden Eve Nakliyat

15.03.2017

Evden Eve Nakliyat

 

Evden eve nakliyat nedir? Önce bu konunun tanımını yapalım. Taşınmak isteyen kişi ve ailelerin kısaca müşterilerin, konuyla ilgili bütün gereksinimlerini karşılamak üzere, ev ya da ofis eşyalarının bulunduğu mekândan alınarak, gideceği yeni adrese en kısa süreçte nakil edilebilmesi için gerekli tüm çalışmaların planlanarak, gerçekleştirilmesi faaliyetleridir. Buna atılan her adımın kontrol edilmesi gerekliliğini de eklemek doğru olur. Evden eve nakliyat işleminin taşıdığı bazı aşamalar vardır. Onları şu şekilde sırlayabiliriz:

  • Gereken mobilyaların ve eşyaların demontaj ve paketleme işlerinin yapılması
  • Eşyaların araca yüklenmesi ve yerleştirilmesi
  • Yeni adrese eşyaların nakliyesinin gerçekleşmesi
  • Nakliye işinden sonra eşyaların yeni eve taşınması
  • Beyaz eşyaların ve demonte mobilyaların montajı ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi

Evden eve nakliyat, müşterilerin istekleri doğrultusunda şekillenen bir hizmettir. Bazı nakliye firmaları eşyaların depolanması hizmetini de sunmaktadır. Müşteriler istediği takdirde giysiler ve kırılacak eşyalar da firmanın personelleri tarafından toplanıp koli haline getirilmektedir. Bazen müşteriler bu eşyalarını kendileri toplamak istemektedirler. Kısacası evden eve nakliyat A’dan Z’ye tüm eşyaların toplanması, paketlenmesi ve taşınıp, yeni yerine yerleştirilmesi işlemi olmaktadır. Müşterileri memnun etmek, taşınmak gibi çok eziyetli bir işi, kolay hale getirmek için sunulan bir hizmettir. Şehir içi ve şehirlerarası olarak gerçekleştiren bu hizmetin bedeli, kat edilecek mesafelere ve kullanılan sarf malzemesine bağlı olarak değişim gösterir.

Taşınma İşini Konforlu Bir Hale Getiriyoruz

Evden eve nakliyat hizmetimiz her ayrıntıyı kapsamaktadır. Keşif ekibimizin yapacağı ön çalışmalar ile eşyalarınız tespit edilir, istekleriniz tek tek öğrenilir. Bundan sonra firmamızın sunacağı hizmet tüm ayrıntıları ile planlanarak, size sunulur. Karşılıklı anlaşma sağlandığı zaman da taşınmanın günü ve saati belirlenir. Taşınmak gerçekten yorucu ve stresli bir iştir. Firma olarak önceliğimiz, müşterilerimize kaliteli bir taşınma hizmeti sunarak onları memnun kılmaktır. Sağlayacağımız taşınma kolaylıklarıyla, müşterilerimizin çok yorulmadan, bu zahmetli işi atlatmalarını amaçlıyoruz. Profesyonel bir taşıma ekibi ve son teknolojiyle donatılmış kamyonlarımız ile en sağlıklı taşınma işlemini gerçekleştirmek üzere hizmet sunmaktayız. Her türlü teknik donanıma sahip bir firma olarak hizmet vermekteyiz.