telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Evden Eve Nakliyat

06.02.2019

Herhangi bir yerden taşınma söz konusu olduğunda ilk akla gelen ve büyük sıkıntı olarak gözüken problem eşyaların nasıl taşınacağı konusudur. İster ev eşyası taşıması olsun ister ofis eşyaları olsun, hemen herkes taşınma esnasında eşyalarına herhangi bir zarar gelmemesi için büyük bir titizlik gösterir. Nakliyat firmamız gelmiş geçmiş en kaliteli nakliyat firması olup, her türlü taşımacılık hizmetini siz değerli müşterilerimize özenli ve dikkatli bir şekilde sunmaktadır. İster evden eve nakliyat olsun ister ofis ya da iş yeri taşımacılığı olsun, her türlü nakliyat hizmeti firmamız tarafından sağlanır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Avantajları

Özellikle günümüzde nakliyat; ev, ofis taşımalarında zorunlu olarak ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Firmamız evden eve nakliyat konusunda alanında uzman ve kaliteli ekibi ile nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Nakliyat hizmeti son derece hassasiyet isteyen bir hizmettir. Yapılan yanlış bir hareket sonucu son derece pahalı olan eşyalar zarar görebilir. Bu yüzden bu işi en iyi yapan firmalarla çalışmak gerekir. Firmamız uzun yıllardır bu işi özenle yapmaktadır. Paketleme ve ambalaj hizmeti eşyalarınıza zarar gelememesi için güvenli bir şekilde yapılır. Parça eşya taşıma hizmetinde, hassas ve kırılma özelliği olan eşyalarınız ambalajlar ile dikkatli bir şekilde paketleme işi yapıldıktan sonra kolilere konularak son paketleme işi yapılır. Firmamız asansörlü taşıma hizmeti de sunmaktadır. Evden eve nakliyat işinde eşyaların taşıma işleminde ise asansör sistemi kullanılmaktadır. Asansör sistemi binanın dış kısmına kurulmaktadır. Belli bir mesafeden binaya yukarı doğru asansör sistemi uzatılmaktadır. Müşterinin istediği zamanda eşyalar taşınmaktadır. Eşyalar müşteriye belirtilen süre içerisinde sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Asansörlü sistemi evin içinden elemanlar müdahale ederek eşyaları içeri almaktadır. Bu şekilde bütün eşyalar parça parça taşınmaktadır. Alanında uzman ve kaliteli ekip personeli sayesinde eşyalarınız taşındıktan sonra sökülüp ve kurulum yapılması gereken eşyalar istediğiniz yerlere özen ile kurulmaktadır. Taşınma esnasında dikkatli bir şekilde yerlerinden sökülen eşyalar, aynı dikkatle yerlerine monte edilmektedir.

Firmamız bu hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Şirket bünyesinde çalışan profesyonel elemanlar işlerini sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Bu taşımanın da ayrı bir ücreti bulunmaktadır. Firmamız nakliyat hizmetini yıllardır yaptığı gibi sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Firmamızın evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak için bizimle GSM mobil: 0537 955 47 42 ya da ofis numara: 0312 381 08 08 adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli personel ekibimiz siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet imkânı sağlamaktadır. Nakliyata dair her türlü bilgiyi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.