telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Etlik Nakliyat

15.03.2017

ETLİK NAKLİYAT HİZMETİ

 

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın en kalabalık ikinci ilçesi olarak bilinen Keçiören’e bağlı mahallesinde firmamız etlik nakliyat olarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Metropol bir ilçe olan Keçiören’e bağlı etlik mahallesi gelişmiş son derece önemli mekânların bulunduğu bir alandır. İnsanlar için taşınma ihtiyacı her geçen gün daha da artış göstermekle birlikte gelişen teknoloji ile de daha kolay bir hal almıştır. Çevre mahalleleri içine alan bir semt olan etlik konut ve yapı bakımından da son derece gelişmiş bir mahalledir. Taşınma ihtiyacınıza en iyi şekilde çözüm sağlayacak olan firmamız alanında tecrübeli olan ekibimizle birlikte güvenli bir hizmet almanızı sağlamaktadır.

Nakliyat sektöründe gelişen ve her geçen gün gelişmeye devam eden firmamız yeni yaşam alanlarınıza güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmanız için her türlü teknik donanıma sahiptir. Son teknolojik araçlarla birlikte kaliteli bir şekilde ambalajlanarak paketlenecek olan eşyalarınız zararsız bir şekilde yeni yerlerine götürülmektedir. Firmamız etlik nakliyat olarak uzun yıllar edindiği tecrübe ile profesyonel bir taşınma hizmeti almanızı sağlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla ev ya da ofis eşyalarınızın bulundukları alandan yeni mekânlarına istedikleri zaman taşınmalarını sağlamaktadır. Doğru zamanda ve doğru bir şekilde gerçekleştirilecek olan nakliye işlemi planlama, uygulama ve kontrol etme süreçlerini de içinde barındırmaktadır. Donanımlı araç filomuz ile istediğiniz yere taşınacak olan eşyalarınız sorunsuz bir şekilde yerlerine yerleştirilmektedir.

Taşımacılık hizmeti demontaj ve paketleme ile başlayarak eşyaların araca taşınması, yeni adrese nakliye edilmesi ve eşyaların yeni evinize taşınması gibi aşamalardan oluşmaktadır. Etlik nakliyat firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan taşıma hizmetiniz asansörlü araçlarla güvenli, kaliteli ve hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Asansörlü sistemler son yıllarda taşımacılık sektörüne sağlamış oldukları kolaylık sayesinde insanlar içinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Tonlarca yükün kısa sürede metrelerce yükseğe taşınmasını sağlayan asansör sistemleri eşyalarınızın güvenliği açısından da oldukça etkilidir. Dar apartman koridorlarından zorla eşya taşıma dönemini geride bırakan asansör sistemleri nakliyat sektörünün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Sizde sorunsuz bir şekilde taşıma hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.