telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Etlik Nakliyat

06.02.2019

Her olayın hızlı değiştiği ve geliştiği bir zaman diliminde yaşamaktayız. İletişimin, yaşamanın ve yer değişikliğin hızlı olduğu bir zaman. Bazıları ekonomik değişiklikleri sebebi ile iş hayatımızda, bazıları eğitim süreci için, bazıları farklı alanlar da güne merhaba diyebilmek için sürekli yer değiştirir. Yaşamımızın vazgeçilmez parçası oldu taşınma. Yer değiştirme, bir yerden başka yere aktarma olarak bilinir nakil. Değişiklik bölgede, şehirde veya mahallede olsa da biz hayatımız için önemli olan eşyaların değişmesini istemeyiz. Aynı şekilde hayatımızda olsunlar isteriz. Değerlerini kaybetmesin, zarar görmesinler isteriz. Ama kolay olmaz bu istediklerimiz. Bunu bildiğimiz içinde taşınma zor olarak bilinir.

Ancak Etlik nakliyat, işinde sağladığı tecrübe ile evden eve yapılacak nakliye işlerinde bizlere yardımcı olmaktadır. Evinizden alınıp yeni adresinize teslim edilir.

Olabilecek kaza riskleri için sigortalamadan nakliye işleri başlamaz. Sigortalı nakliye hizmeti ile eşyalarına değer verilmekte ve oluşabilecek değer eksikliğinizi aza indirgemektedir. Böylelikle bizim için önemli olan eşyaların önemi, firma için de önemli olduğu anlaşılmaktadır. Sağlanacak ücretsiz ekspertiz hizmeti ile müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Şehir içinde sağlanacak hizmetlerde sınır tanımayarak, kendini kanıtlayan firma, müşterilerinin isteğiniz ön planda tutmaktadır. Şehirlerarası yapılacak nakliye işlerinde kalitesinden yararlanmak isteyenleri mahrum bırakmamak adına kalitesini il dışına taşımaktadır.

Sağlanan hizmetleri bir düzen ve intizam içerisinde yapmayı ilke edinmişlerdir. Yapılacak nakliye işi için öncelikle paketleme ve ambalajlama işlemi yapılır. Eşyaların içeriğine ve özelliğine göre değişiklik gösterilir. Kolay taşıma ve hasar kaybını engellemeye çalışılır. Paketleme ve ambalajlama hizmeti ile daha düzenli taşıma sağlanmaktadır.

Nakliyat Aşamaları

Yapılan düzenin bozulmaması için her adım takip edilir. Ürün içeriğine göre paketlenen eşyalar ebatlarının taşınmada oluşturabilecek sıkıntıları için asansörle taşınır. Bina içerisinde büyük parça eşyaların taşınmasında yaşanacak olumsuzluklar düşünülmüştür. Eşyaların asansörlü taşıma hizmeti ile aktarımı daha uygun olacaktır.

Evinizi taşımak yetmediği zaman, başka firma aramak zorunda kalmayacaksınız. Etlik Nakliyat ofis ve işyeri taşımacılığı ile tercih edenleri yalnız bırakmak istememektedir. Her detayınıza özel gösterilerek büro eşyalarınız büyük bir titizlikle nakledilir.

Eşyalarınızın hepsini taşımak istemediniz ise, önemli değil firma bu detayı da düşünerek parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. İstediğiniz eşyalarınızı taşımak kolay olacak. Hızlı bir şekilde teslim alınır, istediğiniz adrese teslim edilir.

Bütün işleri geride bıraktığınız da yeni yerleşim yerinizin alanından, mutluluğu yaşamak için tercih edilen firma her zaman güvenle hizmet vermektedir.

Bizlere GSM: 0537-955-47-42 OFİS: 0312-381-08-08 numaralı iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.