telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Etimesgut Nakliyat

15.03.2017

ETİMESGUT NAKLİYAT

 

Yaklaşık 40000 yıldır insanlar tarafından yerleşim alanı olarak kullanılan Etimesgut, Ankara’nın metropol ilçeleri arasında yer alıyor. İlçede yapılan arkeolojik kazılarda MÖ 4000 yıllarına ait bulgulara rastlanmıştır. Ankara’nın merkez ilçeleri arasında geniş bir yüzölçümüne sahip olan ilçe, vadi görünümündedir. Toplu konu çalışmalarında modern şehircilik örneklerinin de çok fazla yer aldığı semt, Ankara’ya dışardan gelenler için bir cazibe alanı olmuştur. Bu semtte Etimesgut nakliyat çalışmaları yürüten firmamız kullandığı teknolojik araçlar ve kurumsal çalışmalarla eşyalarınızın daha güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaşmalarını sağlamaktadır. Nakliye alanında güven ve sorunsuzluk çok önemlidir. Bunu başarabilmek için firmamız asansörlü nakliyat çalışmaları, kaliteli ambalaj malzemeleri ve sigortalı taşımacılık gibi özellikleri ile nakliye alanında her ihtiyacınıza birebir çözümler sunmaktadır.

Sigortalı taşımacılık çalışmaları nakliye işlemlerinde oldukça önemlidir. Ve kurumsal taşımacılık firmaları bu alanda firma güvencesi olarak her müşterilerine her nakliye çalışması için ayrı ayrı poliçe yapmaktadır. Şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde Etimesgut nakliyat firmamız sigortalı olarak eşyalarınızı taşımaktadır. Özellikle ofis, fuar, tekstil taşımacılığı gibi alanlarda sağlanan profesyonel hizmetlere eklenen sigortacılık çalışmaları da eşyalarınızın maksimum güvenli olarak taşınmasını sağlamaktadır. Bu alanda asansörlü araçlarla yüksek binalarda eşyaların indirilmesi ve araçlara yüklenmesi de oldukça pratik olmaktadır. İnsan gücü teknolojinin bir adım gerisinde kalmakta ve eşyaların sevkiyata hazır hale gelmesi çok kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Evden eve, ofis ve büro, villa, banka, fuar, tekstil taşımacılıklarında Etimesgut nakliyat firmamız sorunsuz ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Eşyalarınızı aldığı şekli ile yeni adreslerine teslim etmekte ve kurulumunu da sağlamaktadır. Siz çayınızı yudumlarken eşyalarınız yeni adresinde kurulabilir. Her iş ehlinin elinde kolaydır. Taşıma alanında tecrübesi ve gerekli ekipmanları olmayanlar için taşınma işi zor ve zahmetli hatta tehlikeli olabilir. Ancak deneyimli ve uzman ekiplerimiz ellerindeki teknolojik olanakları da kullanarak taşınma alanında ihtiyaçlarınıza özel çözümler hazırlamakta ve çok kısa süre içerisinde yeni adresinize eşyalarınızın yerleştirilmesini sağlamaktadır. Kaliteli ve sorunsuz nakliye çalışmaları ile taşınma çalışmaları tamamlanmaktadır.