telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Etimesgut Nakliyat

07.02.2019

Taşınma işlemleri bizi en çok düşündüren ve endişelendiren konulardan olmuştur. Etimesgut nakliyat ile artık bu düşünceli ve endişeli haller bitiyor. Alanında en iyisi olan bu firma ile ne gözünüz arkada kalacak, ne de eşyalarınız zarar görecek. Evden eve nakliyatta şehir içi ve şehir dışı olmak üzere ulaşım sağlayan firmanın, ofis ve işyeri taşıması da yapmaktadır. Yüksek kattayız nasıl taşınacak o kadar eşya düşünceniz var ise bu düşüncenizden Etimesgut nakliyat ile tamamen kurtulabilirsiniz. Asansörlü taşıma seçeneği ile eşyalarınız hem kolay hem de en güvenilir şekilde tekrar yeni iş yerinize veya evinize özenle yerleştiriliyor. Kaçıncı kat olduğu bile fark etmeyen ve kolaylıkla taşınan asansörlü taşımacılık hizmeti ile hem eşyalarınız çizilme kırılma gibi risklere karşı daha korunaklı oluyor hem de evinizi veya işyeriniz en kısa sürede taşınıyor. Şehir içi ve şehir dışı her taşımacılık hizmetinde paketleme ve ambalaj hizmeti yer alıyor. Bu sayede de sizin yapacağınız hiçbir iş kalmadan Etimesgut çalışanları tarafından tüm eşyalarınız özenle paketleniyor ve ambalajlanıyor. Hem dış koruma sağlayan hem de daha düzenli taşınmasına neden olan bu paketleme ve ambalajlama hizmeti ile süre ve mekan sıkıntısı yaşanmıyor. Sadece ev ve ofis taşımaları değil, parça eşya taşıma işlerini üstleniyor firma.

Çalışma Şartları Neler Mi?

Taşınma sırasında eşyalarıma zarar verilirse ne olacak? Zararım tazmin edilecek mi? Gibi birçok soru aklınıza takılıyordur. Etimesgut nakliyat ile yaptıracağınız tüm nakliyat işlemlerinde taşınan eşyalar firma tarafından sigortalanıyor ve taşınan eşyalarda herhangi bir zarar söz konusu olduğunda firma bunu tamamen karşılıyor. Alınan güvenlik önlemleri bu riski en aza indirse bile firma kaynaklı olmayan sıkıntılar meydana gelebiliyor. Bu tarz aksiliklerde firma tamamen müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı zararı tazmin ediyor.

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Taşınma işlemlerinde firma ile iletişime geçtiğinizde firmadan ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz. Firmanın gönderdiği çalışan eşyaları taşınacak eve gelecek ve size ortalama bir rakam verebilecektir. Bu da daha sağlıklı bir taşınma işlemi gerçekleştirecektir. Anlaşma sağlandıktan sonra eve gelip paketleme ve ambalajlama işlemi yapılacaktır. Taşınma işinin gerçekleştiği yerin nasıl bir yapıda olmasına göre taşıma şekli değişecektir. Eşyalar kontrollü ve güvenli bir şekilde paketlenip araçlara yüklendikten sonra, taşınacak eve doğru yola çıkacaktır. Taşınan evde de paketler aynı özenle tekrar taşınacak ve ambalajlarından kurtarılarak yerleştirilecektir. Siz de en iyi taşıma için aşağıdaki numaralardan firmaya ulaşabilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Ankara Ofis : 0312 381 08 08

7/24 GSM Mobil : 0537 955 47 42