telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Esat Nakliyat

15.03.2017

ESAT NAKLİYAT

 

Çankaya ilçesine bağlı olan Esat Caddesi, Küçükesat mahallesi içerisinde yer almaktadır. Ankara’nın en sakin alanları arasında yer alıyor. Alçak binaları, yeşil alanları, orta yaşlı güzel insanları ile sakin bir yerleşim birimi olmaktadır. Bu alanda Esat Nakliyat firmamız taşımacılık sektöründe farklı ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktadır. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine nakliye hizmetleri sunulmaktadır. Bunun yanı sıra il dışına da nakliyat çalışmaları yapılabiliyor. Sigortalı taşımacılık hizmetleri ile de bu çalışmalar oldukça profesyonel düzeyde yapılmaktadır. Firmamız çağrı taleplerini aldığında ekspertiz çalışmaları başlatmaktadır. Taşıma yapılacak alanda ön hazırlık çalışmaları ile taşıma planlamaları yapılabiliyor. Taşıma günü hangi ambalaj malzemeleri gerekli, taşıma ekibinde hangi elemanlar olmalı ve hangi araç taşıma için tercih edilmelidir. Bu ön hazırlık raporlarında meydana çıkar ve maliyet bu şekilde hesaplanır.

Ev, ofis, fuar taşımacılıkları gibi tüm nakliye alanlarında Esat Nakliyat memnuniyet odaklı hizmetleri ile başarılı çalışmalar sunmaktadır. Ev taşımacılıklarında oda oda ambalajlanan malzemeler aynı düzen içerisinde araçlara yerleştirilmektedir. Bu şekilde yeni adreslerine ulaşan eşyalarınız bölüm bölüm araçlara yerleştirilmektedir. Ofis taşımacılıklarında özellikle dijital eşyalar için daha da özel paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Bu şekilde nakliye esnasında oluşabilecek sorunlara karşı çok önemli tedbirler alınmaktadır. Fuar taşımacılıklarında da oldukça özenli ve titiz çalışmalar gereklidir. Çünkü teşhir ürünlerinin herhangi bir zarara uğramadan pazarlama alanlarına ulaştırılması gereklidir.

Tüm bu çalışmaların yanında tekstil taşımacılıkları içinde taşıma araçları içerisinde özel dizaynlarla eşyalarınız çok pratik bir şekilde taşınabilmektedir. Bu alanda Esat Nakliyat hizmetleri arasında asansörlü taşımacılıklarda yapılmaktadır. Ve bu şekilde şehir içi, şehirlerarası taşımacılık çalışmalarında ihtiyaçlarınıza özel olarak nakliye çözümleri oluşturulmaktadır. Eski dönemlerde taşımacılık sektöründe daha çok insan gücü öne çıkarken, teknolojik gelişmeler ile çok daha farklı bir konsepte ulaşmıştır. Daha pratik ve hızlı bir şekilde yapılan nakliye çalışmaları bu şekilde çok daha kolay ve ekonomik olmaktadır. Yenilenen ambalaj malzemeleri, araçların iç kısımlarında yer verilen özel dizaynlarda özel nakliye çözümleri olarak farklı ihtiyaçlara karşı sunulan özel ve birebir çözümler olmaktadır.