telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Eryaman Nakliyat

15.03.2017

ERYAMAN NAKLİYAT

 

Ankara’nın Etimesgut ilçesindeki büyük semtlerden biri olan Eryaman, on adet mahalleden oluşuyor. 80’li yıllarda ülkemizde modern şehircilik projesi olarak kurulan semtte TOKİ tarafından yapılan konutlar bulunuyor. Toplu konut projelerinin ilk örnekleri arasında yer alan semt nüfusu bu projelerin her yıl artması ile birlikte düzenli olarak artmaktadır. Konutların genellikle çok katlı olmasının yanında farklı kısımlarında villa tarzında konutların yer aldığı da görülmektedir. Bu semt içerisinde hizmetler sunan Eryaman nakliyat firmamız evden eve nakliyat, ofis, tekstil, banka, fuar, villa taşımacılıklarında da müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Farklı durumlardan dolayı ev ya da iş yerinizi değiştirmeniz gerekli olabilir. Gözünüzde büyüyen tüm nakliye çalışmaları için firmamız planlı ve programlı bir koordinasyon çalışmaları kurarak, oldukça zahmetli olan bu işi çok daha pratik bir hale getiriyor. Bu alanda deneyimli ve tecrübeli ekip elemanları eşyalarınızı demonte olarak sökmekte ve tek tek özel ambalaj malzemeleri ile paketlemektedir. Bu alanda Eryaman nakliyat taşımacılık sektörü içerisinde güvenilir çalışmaları, zamanında teslimatları, uygun maliyetleri ve memnuniyet garantili hizmetleri ile çalışmalar sunmaktadır. Taşımacılık sektöründe güven ve kalite çok önemlidir. Bunun için nakliye sigortası sunulmakta ve özellikle şehir dışı taşımacılık taleplerinde çok daha güvenilir bir şekilde eşyaların yeni adreslerine ulaştırılması söz konusu olmaktadır. Kırılabilecek eşyalarını için çok daha büyük güvenlik önlemleri alınmaktadır. Ekstra kullanılan ambalaj malzemeleri ve araçların içerisinde yerleştirme yaparken kullanılan dizayn özellikleri ile herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma riski en aza indirilmektedir.

Eşyalarınızın belirli bir zamana kadar muhafazası gerekli olduğunda ise Eryaman nakliyat hizmetlerimiz arasında eşya depolama çalışmalarını tercih edebilirsiniz. Bu alanda güvenilir depolarda, hijyenik koşullarda nakliye tarihine kadar eşyalarınızın muhafazası söz konusu olacaktır. İster Ankara içerisinde bir yere taşının, ister Ankara dışında bir alan için nakliye taleplerinde bulunun; firmamız memnuniyet garantili çalışmalar sunmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmetleri ile de eşyalarınızın yüksek binalardan daha güvenilir ve sorunsuz bir şekilde indirilmesi mümkün olacaktır. Nakliye ihtiyaçlarınıza en doğru çözümler için firmamızdan hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz.