telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Emek Nakliyat

07.02.2019

İnsanlar gerek taşınma sebebiyle, gerekse tayin gibi sebeplerle başka şehirlerde veya başka semtlerde yaşamak zorunda kalabiliyorlar. Bu nedenle de evlerini değiştirmek ve eşyalarının taşınması için genellikle evden eve nakliyat firmalarını tercih ediyorlar. Bizler de Emek nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize bu hizmeti en iyi şekilde sağlamayı amaçlıyoruz. Çünkü günümüzde ev eşyalarına sahip olmanın maddi ve manevi öneminin farkında olan bir firmayız. Evden eve nakliyatta, ev değiştirmenin en zor görünen kısmı eşyalarınızın taşınmasıdır. Ancak profesyonel bir nakliyat firması sayesinde bu işleminizi kolaylaştırmanız mümkün olur. Biz de Emek Nakliyat olarak işimizi profesyonel bir şekilde yapmayı amaçladık ve bu idealle yola çıktık. Uzman ekibimiz sayesinde eşyalarınızı yerlerine zarar görmeden yerlerine ulaştırıyoruz.

Asansörlü Taşıma Sistemi

Bu sistem, eşyalarınızın çevreye rahatsızlık vermeden, gürültüsüz, hızlı ve güvenli bir şekilde yerine ulaştırılması için geliştirilmiştir. Bu son teknoloji sistem firmamızda da bulunmakta, eşyalarınızın asansör ya da merdivenlerden taşınarak, hem zarar görmesinin, hem de işin yavaşlamasının önüne geçilmiş olmaktadır.

Ofis ve işyeri taşımacılığı

Ofis ve işyerlerinizin taşınmasında Emek Nakliyat olarak firmamız, tıpkı evden eve taşımacılıkta olduğu gibi titizlik ve özenle çalışmaktadır. Uzman ekibimiz, ofisinizde bulunan eşyaları önceden inceleyerek, hangi eşyanın ne şekilde paketlenmesi ve ne şekilde taşınması gerektiğinin düzenlemesini yaparak taşıma işlemini gerçekleştirir.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Eşyalarınızın hepsinin değil de, yalnızca bir bölümünün taşınmasını istediğiniz zaman firmamıza bu yönde başvuruda bulunabilirsiniz. İstediğiniz eşyaların paketlenmesi ve taşınması sırasında, taşınmasını istemediğiniz diğer eşyalara zarar verilmeden, paketleme ve taşınma işlemi özenli bir şekilde yapılmaktadır. Parça eşya taşıma sistemindeki ayrıcalığımız da diğer hizmetlerde olduğu gibi profesyonel oluşumuzdur.

Şehirlerarası Nakliyat

Evden eve taşımacılıkta ve işyerlerinin taşınmasında, şehirlerarası taşıma hizmetimiz de bulunmaktadır. Araçlarımız, eşyalarınızın zarar görmesini en aza indirecek teknolojiye sahiptir ve uzun yolda eşyalarınızın sarsılmadan götürülmesini sağlayacaktır.

Paketleme Hizmetleri

Gerek ev eşyalarınızın gerekse ofis malzemelerinizin niteliğine uygun bir paketleme Emek Nakliyat olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Paketleme işlemi, taşınmanın en önemli aşamalarından birisidir. Eşyaya uygun paketleme yapılması halinde, müşterilerin taşınma işleminden zarar görme ihtimali en aza indirilmektedir.

Sigortalı Nakliyat

Nakliyat işlemi sırasında eşyaların deprem, yangın, su baskını ya da taşıma hatalarından kaynaklanan zararlar nedeniyle sigorta altına alınması seçeneğidir. Bu hizmetimizde uzman ekspertizler eşyalarınızın kıymetini belirleyerek, olası bir zarara karşı eşyalarınızın sigorta altına alınmasını sağlamaktadır.

Bize 0537-955-47-42 ve 0312-381-08-08 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.