telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Dikmen Nakliyat

15.03.2017

Dikmen Nakliyat

 

Ankara’nın en elit semtlerinden bir tanesi hiç kuşkusuz Dikmen’dir. Hem Ankaralıların nefes alabilecekleri hem de Ankara’ya gelen turistlerin ve konukların keyifli zamanlar geçireceği yerlerin başında gelmektedir. Özellikle son yıllarda çok daha modern bir atmosfere kavuşan bir semttir Dikmen. Dikmen Vadisi projesinin de bunda katkısı çoktur. Sıcak yaz aylarının serinlik sunan yeşil dokusu, doğallığı yaşamak adına ideal bir ortam sunmaktadır. Ankaralıların hafta sonlarını değerlendirdikleri hoş bir yerdir. Yaz aylarında Ankara’nın en çok talep gören yerlerinden biridir. Dikmen vadisinde oluşturulan modern ve yeni konutlar, bölgeye taşınma isteklerini çoğaltınca, Dikmen nakliyat hizmetleri de hız kazanmıştır.

Taşımacılık Faaliyetleri Özen İster

Firmamızın sunduğu nakliyat hizmetleri çok gelişmiş olup, direk müşteri memnuniyetine yönelik hizmetlerdir. En kaliteli nakliyat hizmetini, en modern araçlar, en yetkin eşya taşıma ekibi ile sunuyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetin karşılığını uygun fiyat seçenekleriyle sunmaya ise ayrı bir özen gösteriyoruz. Araçlarımız çok çeşitli boyutlarda olup, hepsi bakımlı, her tür donanıma sahip, temiz ve yeni araçlardır. Tüm kamyon ve kamyonetlerimiz kapalı kasadır. Dikmen nakliyat hizmetlerimiz içinde; her tür taşımacılık ve nakliyat hizmeti yer almaktadır. Evden eve taşımacılık hizmetimiz, taşınmanın her aşamasını kapsamaktadır. Tüm eşyanın tek tek toplanması, mobilyaların demonte edilmesi, giysilerin koli yapılması ve askılıklarla taşınması, mutfak eşyalarının ayrıca koli yapılması… Eşyalar yeni yerine ulaştığı zaman, mobilyaların ve beyaz eşyanın yerlerine yerleştirilip monte edilmesi de hizmetimiz içinde bulunmaktadır.

Dikmen Nakliye Hizmetlerimiz

Taşınma sırasında tüm mobilyalarınız özenle ambalajlanarak çizilmelere karşı koruma altına alınır. Eşyalarınız araç içinde sabitlenerek ani sarsıntılara karşı güvende olur. Dikmen nakliyat faaliyetlerimiz her tür taşımacılığı kapsamaktadır. Parça eşya taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı, ofis ve iş yeri taşımacılığı, nakliyesi yapılmak istenen malzemelerin taşımacılığı, ev eşyası taşımacılığı gibi her çeşit nakliyat işini yapmaktayız. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktayız. Özel seçilmiş, işinin ustası olan taşıma ekibimiz ve her tür taşımacılığa uygun araç filomuz ile dikmen nakliyat hizmetleri sunan firmamız müşterilerini memnun etmek adına, özenli çalışmalar gerçekleştirmektedir.