telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Dikmen Evden Eve Nakliyat

06.02.2019

Dikmen ilçemizde müşterilerimize özenle hizmet veren firmamız nakliyat ve taşınma işlerinizde size yardımcı olmakla kalmayacak taşınma yükünüzün tümünü üstüne alacaktır. Dikmen Nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmeti ile ofisler arasındaki nakliye hizmetlerini hem şehir içinde, hem de şehirlerarasında aynı disiplinle sürdürmekteyiz. Firmamızın başarısında en çok güvendiğimiz unsurlar, güvenilirliğimiz, uzman ekibimiz ve son teknolojide olan araçlarımızdır. Firmamızın amacı sahip olduğunuz eşyalarınızı yıpratmadan çabuk ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere teslim edilmesini sağlamaktır. Firma olarak öncelik verdiğimiz husus müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin bize emanet olarak teslim ettiği eşyalarını kendi eşyamız gibi koruyup kollayarak, yerlerine ulaştırılmasını uzman ekibimizle birlikte ve profesyonel bir şekilde sağlamaktır.

Paketleme ve Ambalaj

Firmamız Dikmen evden eve nakliyat olarak paketleme işlemine oldukça fazla önem vermektedir. Bunun için taşınma öncesinde eşyaları niteliği tespit edilerek, her bir eşya türü için farklı paketleme yöntemi uygulamaktayız. Bazı eşyalar kırılmayacak şekilde paketlenirken, bazıları da çarpma halinde ezilme ve çizik olmayacak bir biçimde paketlenir. Çünkü biliyoruz ki, özenli bir paketleme yapılmadığı durumlarda gerek büyük eşyalarınız, gerekse küçük mutfak eşyalarınız, geri dönüşü olmayan hasarlar ve zararlara maruz kalabilmektedir. Ancak firmamızın geliştirdiği paketleme sistemi eşyalarınızın zarar görmemesi amacıyla aldığımız ilk ve en önemli önlemdir.

Parça Eşya Taşıma Sistemi

Gerek şehir içinde gerekse şehirlerarasında olsun, ofisinizin veya evinizin eşyalarının bir bölümünün taşınmasını istemeniz halinde, Dikmen Nakliyat olarak size bu konuda da yardımcı olacağız. Taşınma işleminin yapılabilmesi için bütün eşyalarınızın taşınması şeklinde bir şart bulunmamaktadır. Parça eşya taşıma işlemi yapılırken taşınan ve taşınmayan eşyalara hiçbir zarar vermeden paketlenmesi ve taşınması firmamız tarafından sağlanır.

Asansörlü Taşıma Teknolojisi

Asansörlü taşıma son teknolojideki bir sistem olup, taşınacak eşyalarınızın güvenli bir şekilde yerlerine teslim edilmesini sağlayan ve aynı zamanda asansör ile merdivenlerin diğer insanlar tarafından kullanılmasını engellemeyerek ve asansörün bozulmasına sebep olmayarak taşınma işleminizin yapılmasını sağlar. Ayrıyeten taşınma işleminizi süre olarak çok fazla kısaltmakta, yeni evinize veya ofisinize yerleşmeniz için size zaman kazandırmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Firmamız tarafından yapılan nakliyat hizmetleri Dikmen Nakliyat olarak, sigorta kapsamı altında da yapılabiliyor. Eşyalarınızın bir yerden başka bir yere nakli esnasında olağanüstü afetler gibi nedenlerle ya da başka herhangi bir nedenle hasar görmesi halinde zararınızı karşılayarak, maddi kaybınızın giderilmesini sağlamaktadır. Firma olarak biz her ihtimale karşı müşterilerimize bu seçeneği tavsiye ediyoruz.