telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Çubuk Evden Eve Nakliyat

12.04.2017

ÇUBUK NAKLİYAT

Nakliyat, belirli eşyaların belirli bir adresten başka bir adrese taşınması işlemine verilen addır. Nakliyat, genel bir kavramdır. Kökü “nakil” kelimesine dayanmaktadır. Eş anlamlısı taşımacılıktır.

Bizler, Çubuk Nakliyat olarak, birçok nakliyat alanında hizmet vermekteyiz. Bunlardan bazıları evden eve taşımacılık hizmeti, asansörlü taşımacılık hizmeti, ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmeti, şehir içi nakliyat hizmeti ve şehirlerarası ev taşımacılığı hizmetidir. Dilerseniz bu hizmetlerin ne olduğunu açıklamaya çalışalım.

Hizmetlerimiz

  1. Evden Eve Nakliyat: Eskiden tamamen insan gücüne dayalı olan bu hizmet, günümüzde asansörler aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Evden eve nakliyatta önce evinize keşif için uzmanlar gelir. Hangi büyüklükte eşyalara sahip olduğunuza bakarlar ve bunun için nasıl bir araç gerektiğini tespit ederler.
  2. Asansörlü Nakliyat: Taşınmak istenen eşyaların bir yükseklikten kolayca indirilmesi ve bir yüksekliğe kolayca çıkarılmasını sağlayan, asansörler yardımıyla gerçekleşen bir hizmettir.
  3. Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı: Çubuk Nakliyat Olarak Hizmetlerimiz arasında bulunan ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmeti için önce taşıma işlemi yapılacak iş yerlerine veya ofislere gidilerek keşif yapılır. Ardından bir ekspertiz raporu oluşturulur. Bunun sayesinde nakliyat işleminin ne kadar süreceği belirlenmektedir.
  4. Şehirler Arası Ev Taşımacılığı: Şehirlerarası nakliyatta eşyaların çok fazla bekletilmesi uygun değildir. Bu yüzden firmamız tarafından bir an önce taşınması gereken adrese ulaştırılmaya çalışılır.
  5. Paketleme ve Ambalaj Hizmeti: Parça eşya taşımacılığı genelde az miktarda ve pek kullanılmayan eşyaların ya da çeyiz eşyalarının taşınması için tercih edilen bir hizmettir.  Eşyaların güvenliği ve sağlığı açısından gerekli olan bir hizmettir. Çubuk Nakliyat olarak eşyaların güvenliği için gerekli tedbirler alınmaktadır.
  6. Şehir İçi Nakliyat: Bulunulan şehirde gerçekleştirilen taşıma işlemine verilen isimdir. Şehir içi nakliyatın en önemli kollarından bazıları evden eve nakliyat ve ofis ve iş yeri nakliyatıdır. Daha doğrusu evden eve nakliyat da ofis ve iş yeri nakliyatı da hem şehir içi, hem şehirlerarası olabilmektedir.
  7. Sigortalı Nakliyat:  Çubuk Nakliyat olarak Eşyalarınızın güvenliği bizim için elzemdir. Malların taşınması sırasında çıkabilecek tehlikelerden müşterinin eşyalarını koruma adına geliştirilmiş bir güvencedir. Hizmetlerimiz arasında sigortalı nakliyat da bulunmaktadır.
  8. Ücretsiz Ekspertiz: Ücretsiz ekspertiz işlemini açıklamadan önce ekspertiz hizmetinin ne olduğunu açıklamaya çalışalım. Ekspertiz, genel olarak muayene ve keşif anlamında kullanılmaktadır. Bir konuda eksperlerin muayenesi ve keşfi işlemidir. Firmamızın size sunduğu hizmetler arasında ücretsiz ekspertiz hizmeti de bulunmaktadır. Böylece ekspertiz hizmetimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  Bize 0537-955-47-42 ve 0312-381-08-08 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.