telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Çayyolu Nakliyat

15.03.2017

ÇAYYOLU NAKLİYAT

 

Yaklaşık 400 yıllık tarihi ile bilinen Çayyolu, Çankaya ilçesinin bir mahallesi olmaktadır. Ankara merkezinde kalan bu mahallede geniş bir yerleşim birimi olmuştur. M2 Koru Metrosunun da mahalleden geçmekte ve oldukça gelişmiş bir alt yapısı bulunmaktadır. Bu mahallede hizmetler veren Çayyolu Nakliyat firmamız taşımacılık alanında profesyonel çalışmaları hem Ankara içerisinde, hem de Ankara dışında her alana nakliye hizmetleri götürmektedir. Profesyonel bir taşıma ekibimiz bulunmakta ve mutlaka taşıma işlemleri öncesinde taşıma yapılacak alanda bir ön hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. Bu ön hazırlık çalışmaları ile taşıma gününün ayrıntılı bir şekilde planı çıkarılabiliyor.

Bu da çalışmalarında tertipli ve düzenli bir organizasyon ortaya çıkarmaktadır. Özellikle Çayyolu Nakliyat firması olarak ambalaj malzemelerine oldukça fazla özen gösterilmektedir. Eski dönemlerde olduğu gibi battaniyelere sarılarak taşınan mobilyalar yerine artık hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler sayesinde herhangi bir sarsıntı durumunda bile en ufak çizikler oluşmasına fırsat verilmiyor. Kırılabilecek hassasiyetlerde eşyalar için ekstra sünger ve köpük malzemelerde kullanılmaktadır. Özellikle ofis eşyaları arasında yer alan bilgisayarlar, faks, fotokopi makineleri, server cihazları gibi eşyalar içinde özel bir şekilde paketleme çalışmaları yapılmaktadır. Bu sayede ofis taşımacılıklarında da yatırımınız olarak değerlendirilebilen eşyalarınızın zarar görme riski minimuma düşürülmektedir. Tekstil taşımacılıklarında da taşıma araçlarında askılı taşımacılık hizmetleri sunulmakta ve bu şekilde eşyaların kırışmadan yeni adresine ulaştırılması sağlanmaktadır.

Nakliye çalışmalarını bir bütün olarak değerlendirdiğinizde içerisinde pek çok hizmet bulunuyor. Bu alanda Çayyolu Nakliyat firmamız tüm ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri sunan bir firma olmaktadır. Yüksek binalarda oturan bireyler için asansörlü taşımacılık çalışmaları yapılıyor. Bu şekilde taşıma çalışmaları çok daha profesyonel bir düzeyde sağlanmakta, bunun yanında çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle bazı alanlarda taşıma ekipleri ne kadar deneyimli olsa da büyük eşyaların dar ve biçimsiz merdivenlerden indirilmesi sorunlar oluşturabiliyor. Bu sorunlarında çok pratik bir çözümü olan asansörlü nakliye çalışmaları oldukça pratik özelliklerde yapılmaktadır. Nakliye alanında tüm ihtiyaçlarınıza en ideal çözümleri sunan firmamıza çağrı merkezi numaralarından ulaşabilirsiniz.