telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Çayyolu Nakliyat

06.02.2019

Taşınmak hemen hemen herkes için oldukça zor ve zahmetlidir. Eşyaları kolilemek, araçlara taşımak ve yeni evinizde yeniden yerleştirmek günlerinizi alabilir. Taşınmanın bu denli zor olması sebebi ile pek çok insan evi eskimiş, yıpranmış olmasına rağmen yeni bir yere taşınmak istemez. Fakat her konuda olduğu gibi ev taşıma konusunda da sizin için işleri halledecek pek çok nakliyat firması mevcut. Çayyolu nakliyat firması evden eve nakliyata ihtiyacınız olan her türlü hizmeti sunmaktadır. İşte hizmetlerimiz:

Hizmetlerimiz

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Bundan yaklaşık beş yıl öncesine kadar çok nadir karşılaştığımız yük asansörleri artık evden eve nakliyat firmaları tarafından sık sık kullanılmaktadır. Yük asansörü kullanılmadan önce eşyalar dar merdivenlerden ve yüksek biralardan insan gücü ile indirilmek zorunda kalıyordu. Bu durum hem eşyalarınızın taşıma, ve binadan çıkarma işlemleri sırasında daha çok zarara uğramasına sebep oluyor hem de taşınma işlemi günlerce sürebiliyordur. Tekerlekli yük asansörleri sayesinde kaçıncı katta oturursanız oturun birkaç saat içerisinde ve oldukça az sayıda personel ile eşyalarının güvenle araçlara yüklenecektir. Tekerlekli yük asansörlerin portatiftir. Bina dış yüzeyinden kurulumu sağlanır. Tekerlekli yük asansörlerinde buzdolabı, koltuk takımı gibi büyük ve ağır eşyaların taşınması da son derece kolay ve güvenlidir. Tekerlekli yük asansörleri ile daha az personelle nakliyat hizmetinin yürütülebiliyor olmasından dolayı hem daha az maliyetle, hem de çok daha kısa zaman diliminde taşınmasına yardımcı olacaktır.

Geniş Araç Filomuz

Çayyolu nakliyat firması olarak her ihtiyacınıza cevap verebilecek nitelikte geniş ve donanımlı bir araç filomuz mevcuttur. Ev ve büro eşyası nakliyatlarında kapalı kasa araçlar kullanmaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmetleri

Çayyolu nakliyat firması olarak paketleme hizmeti de sunmaktayız. Ambalajlama hizmeti talep etmeniz durumunda A’dan Z’ye bütün eşyalarınızı zarar görmeyecekleri şekilde paketliyor ve yeni evinize nakliyatını sağlıyoruz. Paketleme işlemleri sırasında ambalajlanacak eşyaların türüne ve dokusuna uygun malzemeler kullanmak zarar görme risklerini azaltmak açısından son derece mühimdir. Bu sebeple Beyaz eşyalar için özel keçe nakliyat kumaşları, mobilyalar için ise darbeyi azaltıcı havalı naylonlar kullanmaktayız.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmetimiz ücretsiz olup, firmamız sigortalı olarak nakliyat hizmeti sunmaktadır. Taşınma işleminiz sırasında iş ve iş güvenliğine son derece önem veriyoruz. Her türlü tedbiri ve güvenlik önlemini sağlıyoruz. Buna rağmen eşyalarınızda bir zarar oluşması durumunda zararınızın tamamını anlaşmalı sigorta şirketimiz karşılayacaktır. Bize 0537 955 47 42 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.