telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Çankaya Nakliyat

15.03.2017

Çankaya Nakliyat

 

Ankara’nın en önemli ilçesidir Çankaya. Doğusunda Mamak, kuzeyinde Altındağ, batısında Yenimahalle, güneyinde Gölbaşı ile çevrelenmiş olan Çankaya aslında Türkiye siyasi yapısının merkezidir. Ankara’nın güneyindedir.  Doğu batı yönüne uzanan yamaçlarda kurulmuş bir ilçedir. Ankara’nın metropol işlevlerinin merkezi konumundadır. Hem yerleşim hem de iş alanlarının yer aldığı bir bölgedir. Türkiye’nin siyasi yaşamının odak noktasıdır. Ankara’nın lüks ve elit bir semtidir. Devlet ve hükümet yönetimini sağlayan tüm kuruluşlar Çankaya’da yer almaktadır. Çağdaş bir yerleşim alanıdır. Kamusal karar organları ve değişik ülkelerin büyükelçilikleri burada yer almaktadır. Çeşitli ticaret merkezleri, üniversiteler, kültür ve sanat merkezleri, eğlence merkezleri ve büyük oteller de bulunmaktadır. Bankaları, lüks restoranları ve iş alanlarıyla Ankara’nın kalbini oluşturan bir ilçedir. Bu seçkin ilçede Çankaya nakliyat hizmeti sunmak firmamızın gurur kaynağıdır.

Her Tür Nakliyat İşi Yapmaktayız

Firmamız taşımacılık sektöründe her tür nakliyat hizmetini sunabilen seçkin bir nakliye firmasıdır. Ev ve ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, ürün ve parça eşya taşımacılığı, yük taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız. Şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere tüm nakliye ihtiyaçlarına en güvenli ve hızlı hizmeti sunuyoruz. Taşınacak mal, yük ya da eşyanın türüne göre araç temin ederek, taşınma işlemlerini garantili ve sağlıklı olarak yapmaktayız. Bilindiği üzere nakliye, ticaretin en önemli aracıdır. Ticaretin kolaylaşmasını ve artmasını sağlamak için sürekli gelişim gösteren önemli bir sektördür. Taşımacılık sektöründe uzun yıllardan beri faaliyet gösteren firmamız, Çankaya nakliyat hizmetleriyle pek çok referans sahibi olmuştur. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup, güvenli taşımacılık yapmaktayız.

İşimizin Önemi Konusunda Bilinçliyiz

Nakliyenin gerçekleşmesi esnasında, geçerli bir neden olmadan kırılan, kaybolan, dökülen her şey, nakliyeyi yapan firmanın sorumluluğundadır. Nakledilecek tüm eşya bu sorumluluk kapsamındadır. Üstelik taşınan eşya veya yükün tam zamanında verilen adrese ulaştırılması gerekmektedir. Firma bununla yükümlüdür. Bu nedenlerle sigortalı yapılan taşıma işlemleri daha bir önem kazanmaktadır. Kurumsal hizmet sunan taşımacılık firmalarının kullandığı kamyonlar ve diğer taşıtlar sigortalı olmak zorundadır. Firmamız Çankaya nakliyat hizmeti sunan her tür yasal izin belgesine sahip, kurumsal bir firmadır.