telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Çankaya Evden Eve Nakliyat

06.02.2019

Nakliye işleri artık günümüzde teknoloji ve sanayileşme ile beraber kolay bir hale geldi. Nakliye işlerinde kırılan eşyalar, taşınması zor kanepeler ve buz dolapları, bin bir türlü zahmet ve eziyet artık tarihe karıştı diyebiliriz. Nakliye firmamızın kendini geliştirerek hizmetlerini arttırmasıyla evinizi ve ofisinizi taşırken sadece izlemeniz yeterli olacaktır. Firmamızın verdiği hizmetler ile nakliye işleriniz sorunsuzca halledilecektir.

Ne Gibi Hizmetler Veriyoruz ?

Öncelikle nakliye firmamızın evden eve nakliye işleriniz için tercih edeceğiniz en uygun ve güvenilir adres olduğunu belirtmemiz gerekir. Bugüne kadar binlerce kişinin nakliye işlerini sorunsuzca yerine getirmemiz de misyonumuzu ve anlayışımızın müşteri odaklı gerçekleştiğini gösteriyor. Tüm nakliye işlerinizde asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bunun yanı sıra şehirler arası ev taşımacılığı, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi taşımacılığı ve ücretsiz expertiz gibi çeşitli hizmetleri sizlere sunmaktayız. Üstelik tüm nakliye işlerinizde sigortalı nakliyat anlaşması ile zarar gelebilecek tüm eşyalarınızı güvence altına almaktayız. Eşyalar taşınırken sanki kendi eşyalarımızı taşıyorcasına paketleme ve ambalajlama yapıyoruz. Çankaya nakliyat güvencesi ile sizin mağdur olmanız asla söz konusu olamaz. Firmamızın uygun fiyatları ve verdiği geniş hizmetler ile nakliye denince akla gelen ilk firma olmasını da müşteri odaklı çalışmalarımıza ve nakliye işlerindeki başarımıza borçluyuz. Firmamızdan alacağınız birçok hizmet için ortak noktamız güven anlayışı olmuştur. Çankaya nakliyat  ve şehir dışı nakiyat işleriniz verdiğimiz hizmetlerde isteklerinize göre şekillenebilmektedir. İstediğiniz hizmeti seçerek verdiğimiz iletişim numaraları ile temasa geçebilirsiniz. Firmamız istediğiniz her bölgeye hizmet vermektedir. Şehir içi ve şehir dışına hizmet veren firmamız geniş araç flosu ile sizlere güzel bir hizmet vermenin yanı sıra ayrıca güler yüzlü çalışanları ile sizlerin eli değmeden bütün işleri sorunsuzca yerine getirmektedir. Eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden emin ellerde yerine götürülür ve olası bir hasar durumunda bahsettiğimiz sigortalı nakliyat anlaşması ile anında sizlere zararınızın karşılığı verilir. Böylesine güven odaklı çalışan firmamızı tercih etmek sizleri kesinlikle memnun edecektir. Firmamızın iletişim bölümünü ziyaret ederek yada verilen numaralar ile temasa geçerek merak ettiklerinizi sorabilir ve fiyat listesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma İletişim

Firmamızla temasa geçmek ve verilen hizmetlerden yararlanmak için sizlere iki adet telefon numarası bırakıyoruz. Bu numaralardan firmamız ile iletişimi geçebilir ve nakliye işlerinizi güvenle bize teslim edebilirsiniz. Çankaya nakliyat için firmamız ile iletişime geçmek için aşağıda verdiğimiz numaraları kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM : ( 0312 ) 381 08 08

7/24 GSM 0 537 955 4742