telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Batıkent Nakliyat

15.03.2017

BATIKENT NAKLİYAT

 

Ankara’nın Yeni Mahalle ilçesinin yarısını oluşturan Batıkent mahallesi, ülkemizin en büyük ve modern yerleşim projeleri arasında yer alıyor. Ankara metrosunun M3 ve M1 hatlarının son durağı olan bu yerleşim birimi, 1973 yılında yaşanan çarpık kentleşmeye bir çözüm olarak kurulmuştur. İstanbul yolu üzerinde olan mahalle, emlak piyasasının da en çok rağbet gören merkezleri arasında yer alıyor. Mahalle içerisinde pek çok AVM bulunmakta, bu da ekonomisinin oldukça canlı olmasını sağlamaktadır. Bu alanda Batıkent Nakliyat firmamız evden eve nakliyat hizmetleri arasında kaliteli ve profesyonel çalışmalar içerisinde olmaktadır. Taşıma ekipleri etkin bir koordinasyon oluşturmaktadır. Bu şekilde planlı bir şekilde yapılan çalışmalar sayesinde eşyalarınız yeni adresine çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşır.

Ofis ve büro nakliye çalışmalarında ise çok daha kaliteli ve profesyonel çalışmalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Sunulan hizmetlerde Batıkent Nakliyat firmamıza ait geniş bir araç filosu yer almakta ve farklı kapasite eşya kullanımlarında tek seferde eşyalarınızın nakliyesi tamamlanabilmektedir. Ofislerinizde bulunan cihazların özenli paketlenmesi söz konusu olmaktadır. Kullanılan havalı naylon, Kraft kağıt gibi malzemeler eşyalarınızda çiziklerin oluşmasına dahi fırsat vermeyen malzemeler olmaktadır. Taşıma ekiplerinde genel olarak mobilya ustaları yer almakta ve bu alanda deneyimli elemanlarımız ile dijital cihazlarınızın çok daha profesyonel bir şekilde paketlenmesi mümkün olabilecektir.

Taşıma araçları çelik kasa olmakta ve mdf kaplamalar sayesinde eşyalarınız taşıma esnasında hiçbir deformasyona uğramamaktadır. Bu alanda Batıkent Nakliyat firmamız yüksek katlar içinde asansörlü araçlar kullanmakta ve bu araçlar sayesinde binaların yüksek kısımlarına uzanan asansörler çok daha pratik bir şekilde eşyalarınızı araçlara indirmektedir. Ankara içerisinde ve dışarısında yapılacak nakliye çalışmalarında ise oldukça kaliteli ve profesyonel taşımacılık çalışmaları yapılmakta; eşyalarınız firma güvencesi içerisinde talepleriniz doğrultusunda sigortalı taşımacılık işlemleri de yapılabilmektedir. Araçların iç dizaynlarında askılı taşımacılık yapabilecek alanlar bulunuyor. Bu şekilde tekstil firmaları içinde çok pratik bir şekilde taşıma çalışmaları yapılabiliyor. Adresten adrese yapılan taşımacılık çalışmalarında sorunsuz, hızlı ve çözüm odaklı nakliye çalışmaları sunan firmamız, eşyalarınızı yeni adresine aldığı şekli ile teslim etmektedir.