telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Balıkesir Nakliyat

15.03.2017

BALIKESİR NAKLİYAT

 

Balıkesir hem Marmara denizine hem de Ege denizine komşu olan tarihi ve doğal güzellikleri ile eşsiz bir şehirdir. Tarihin mistik havasını da içinde barındıran şehir yaklaşık 1 milyon 200 bin nüfusu ile ülkemizin en kalabalık 17. İli olarak sıralamaya girmiştir. İşte tarihi ile sağlam temelleri olan bir şehirde nakliye hizmeti vermekte olan firmamız yüksek kalite standartlarında hizmet alması için elinden geleni yapmaktadır. Balıkesir nakliyat olarak özen ve titizlik gerektiren bir hizmet sunduğumuzun farkındayız. Uzun yıllardır sektörde bulunan ve hizmet veren bir ekip ile çalışmanın avantajlarını yeni nesil teknoloji ile birleştirerek Balıkesir ilinde nakliye hizmetinde öncü firma olma iddiamız her daim sürmektedir.

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz nakliye hizmetlerinin kusursuz ve sıfır hata ile tamamlanması adına nakliye işlemi öncesinde ekspertiz hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmet sayesinde taşınacak eşya hakkında profesyonel ekibimiz önceden bilgi sahibi olacaktır. Böylece taşıma için anlaştığımız tarihte nakliye işleminde eşyaların kusursuz taşınması için gerekli olan tüm araçlar eksiksiz olarak bulundurulmuş olur. Balıkesir nakliyat olarak taşıma öncesinde eşyalarınızın paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Firma olarak kullanmış olduğumuz tüm paket ve koruyucu ürünler birinci sınıf ürünler olmak ile birlikte eşyaları tamamen korumaya yöneliktir. Özellikle mobilya gibi eşyaların paketlenmese demonte şeklinde yapılmaktadır ki taşıma esnasında hasar görmesin. Müşterimizin arzusuna göre eşya taşıma işlemi sona erdiğinde paketler ekibimiz tarafından açılır ve evin kabaca yerleşimi tamamlanır.

Özellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için düşünülmüş ve işleri oldukça kolaylaştıran bununla birlikte nakliye işleminin daha hızlı olmasını sağlayan asansörlü sistemleri de kullanarak teknolojik yenilikleri işlerimizde kullanmaktayız. Sizler de eşyalarınızın güven içinde sigortalı ve taşıma ekibinde marangoza kadar işinin uzmanı personel bulunduran profesyonel bir nakliye firması ile çalışmak isterseniz ihtiyaç duyduğunuz her an bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Balıkesir nakliyat firması olarak kaliteyi ve güveni sektördeki pek çok firmaya göre oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız. Kaliteli bir iş sonrası mutlu müşteriler görmek Balıkesir nakliyat olarak en önemli misyonlarımızdan biridir.