telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Balıkesir Nakliyat

07.02.2019

Firmamız Balıkesir Nakliyat olarak, taşınma işleminizi bir dert haline getirmekten kurtararak, bütün yükü omuzlarına alır ve taşınma işleminizi kolaylaştırır. Firmamız işyeri ve ofis taşımacılığında, evden eve taşımacılıkta, şehirlerarası ve şehir içi taşımacılıkta, aynı özeni göstermekte ve aynı disiplin ile çalışmaktadır. Çünkü firma olarak amacımız eşyaları güvenli bir şekilde müşterilerimizin istediği yere ulaştırırken, bunu beklenen kalite ve hızda yapabilmektir. Profesyonel çalışanlarımız ile nakliyat işleminizin hasarsız bir şekilde yerine getirebilmenin, işimizi iyi yapabilmenin ve sizden olumlu geri dönüşler alabilmenin karşılığı bizim için paha biçilemez.

Paketleme ve Ambalaj hizmetleri

Balıkesir Nakliyat olarak firmamız taşınma işleminden önce eşyalarınızın cinsini ve niteliğini tespit ederek, farklı nitelikteki eşyalar için farklı paketleme sistemi uygulanmasını sağlamaktadır. Çünkü eşyaların paketlenmesi işlemi, kırılma ve hasar görmesi ihtimaline karşı alınması gereken en önemli önlemlerden birisidir. Eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmemesi halinde, salon takımınızda, beyaz eşyalarınızda ve mutfak eşyalarında geri dönüşü olmayan hasarlar meydana gelebilmektedir. Sonuç olarak müşteri için de üzüntü verici sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bunun farkında olarak firmamız, kendine özel paketleme yöntemi geliştirerek, olası hataların en aza indirilmesini hatta önlenebilmesini sağlamıştır.

Asansörlü Taşıma

Son sistem asansörlü taşıma sayesinde eşyalarınız hem hızlı, hem de güvenilir bir şekilde ulaştırılması istenen yerlere teslim edilmektedir. Merdivenlerin ve asansörün meşgul edilmesine imkan vermeyerek, eşyalarınızın gürültü oluşturmadan ve apartman sakinlerine rahatsızlık vermeden taşınmasını sağlar. Ayrıca asansörlü taşıma sistemi, normalde saatlerce sürebilecek olan taşınma işleminizin süresini oldukça fazla kısaltmaktadır.

Parça Eşya Taşıma

Evlerinizin ya da ofislerinizin tümünün değil de, belli bir kısım eşyalarınızın taşınmasını istediğiniz takdirde, Balıkesir Nakliyat olarak bize başvurmanız mümkündür. Müşterilerimize taşınma işlemleri esnasında, bütün eşyaların taşınması gibi bir ön koşul sunmayız. Bu işlem yapılırken, taşınmasını istediğiniz eşyaların yakınında bulunan, ancak taşınmayacak eşyalara da herhangi bir zarar vermeden paketlenerek, taşınması sağlanmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Balıkesir Nakliyat olarak, nakliye hizmetimizi müşterilerimize sağlarken, bunun sigortalı bir şekilde de yapılabilmesi alternatifini sunuyoruz. Gerek maddi gerekse manevi değeri bulunan eşyalarınız, emanet olarak bizim için de oldukça değerlidir. Bu nedenle deprem, sel, yangın gibi olağanüstü afetlere karşı ve eşyaların zarar görme ihtimaline önlem olarak, sigortalı nakliyat seçeneğimiz de mevcuttur. Bu seçenekte ücretsiz hizmet veren ekspertiz çalışanlar, eşyalarınızın değerini önceden belirleyerek, olası bir zarara karşı belirlenen değerin karşılığını siz müşterilerimize ödemektedir.

Bize 0537-955-47-42 ve 0312-381-08-08 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.