telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Balgat Nakliyat

15.03.2017

Balgat Nakliyat

 

Balgat, Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan önemli bir semttir. Tıpkı Çankaya gibi Balgat da Türkiye siyasi hayatının önemli bir yeridir. Çünkü pek çok siyasi partinin genel merkezleri Balgat semtinde yer almaktadır. Seçkin yerleşim alanları, otelleri ve restoranlarıyla oldukça şık ve elit bir bölgedir. Firmamız bu semtte de Balgat nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Bakımlı ve yeni araçlarımızla, işinde usta olan taşıma ekibimiz ve teknik destek ekibimizle, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Özellikle evden eve nakliyat konusunda, en özenli taşımacılık hizmetini alabileceğiniz, yetkin firmalardan bir tanesiyiz.

Balgat Evden Eve Taşımacılık Hizmetlerimiz

Balgat nakliyat kapsamında önce keşif ekibimizle evinize geliyor bir uzman incelemesi çalışması yaparak, hizmet bedelimizi sizlere bildiriyoruz. Şartlarda anlaşınca belirlenen gün ve saatte taşınma işlemini gerçekleştirmek üzere evinize geliyoruz. Evden eve eşya taşıma konusunda çok deneyimli kadromuzla, eşyalarınızı topluyor, paketliyor ve özenle koli haline getirtiyoruz. Sökülmesi gereken mobilyaları sökerek demonte hale getiriyoruz. Bütün mobilyaları battaniye ve kraft kâğıtlı naylonlara sarılıp paketliyoruz. Korunmaya alınmış olarak araca yüklüyoruz. Beyaz eşyaları da aynı şekilde korumaya alınarak taşıyoruz. Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinleri kartonlara sarılıp iple bağlandıktan sonra araçlara yerleştiriyor ve bu eşyaları sabitliyoruz. Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar gibi kırılacak değerli eşyalarınızı hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştiriyoruz. Taşınılan yerde bu kolileri ait oldukları alanlara bırakıyoruz.  Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazları, battaniyelere sarıp, uygun ebatlardaki kolilere yerleştirerek iple bağlıyoruz. Çiçeklerinizi ise büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirerek, korunaklı şekilde araca yerleştiriyoruz.

Eşyalarınızı Yeni Evde Yerlerine Yerleştiriyoruz

Özenle toplanan ve araca yerleştirilen eşyalarınız nakliye işlemi sonunda yeni adresine gelince, yine aynı özenle yerleştirilmekte, kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Balgat nakliyat konusunda müşterilerine kusursuz ve güvenli bir hizmet sunan firmamız, işyeri ve ofis taşımacılığı konusunda da profesyonel hizmet sunmaktadır. İşyerinizde bulunan, maddi değerleri yüksek ve duyarlı elektronik ekipmanlarınızı, son derece dikkatli bir şekilde ambalajlayıp taşımaktayız. Bu alanda yetişmiş, yetkin bir çalışma ekibiyle iş yeri taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. .