telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Balgat Nakliyat

06.02.2019

Gün geçtikçe gerek sanayi gerekse teknoloji anlamındaki gelişmeler günlük hayata da yansımakta ve yaptığımız bütün işlerde bizlere kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle nakliye işleri için zorla ve zahmetle yapılan taşımalar artık günümüz için oldukça kolay bir hal almıştır. Uygun fiyatlar ile asansörlü nakliye gerçekleştirilerek kırılan dökülen eşyalar tarih olmuş ve sakatlanmalar ile yaralanmalar da son bulmuştur. Balgat nakliyat firmamız ile nakliye işleriniz güvenle yerine getirilmektedir. Peki firmamız ne gibi hizmetler sağlıyor ?

Ne Gibi Hizmetler Veriyoruz ?

Firmamız Balgat bölgesi ve şehirler arası bölgeler için tercih edebileceğiniz en ideal adreslerden biridir. Gerek şehir içi gerekse şehir dışına hizmet veren geniş araç flomuz ve çalışanlarımız ile nerede olursanız olun bir telefon kadar yakınınızda olan şirketimiz nakliye işlerinizi hem güvenli bir şekilde yerine getirecek hem de uygun fiyatı ile sizi memnun edecektir. Firmamızın verdiği hizmetlerden bahsedecek olursak öncelikle Balgat nakliyat firmamızın şehir içi ve şehirler arası ev ve ofis taşımacılığı yaptığını belirtmemiz gerekir. Bunun dışında firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti, paketleme ve ambalaj hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti gibi hizmetler vermektedir. Firmamız özellikle ücretsiz expert hizmeti sunarken bunun yanı sıra sigortalı taşımacılık anlayışı ile taşınırken hasar görebilecek eşyalarınızı da güvence altına almaktadır. İstediğiniz her bölgeye gelen ve işlerinizi kendi işimizcesine halleden çalışanlarımız ile taşınırken gerek görülen eşyalarınız ambalajlanarak çizilmeye ve kırılmaya karşı korunmaktadır. Daha hızlı ve ve daha güvenilir bir hizmet arıyorsanız kesinlikle firmamızı tercih edin. Sizlere sunduğumuz mükemmel hizmetlerin yanı sıra ayrıca sizin için hazırladığımız uygun fiyatlar ile nakliye işiniz için en ideal firma olduğumuzu söyleyebiliriz.  Firmamız ile iletişime geçebilmeniz için aşağıda yer alan iletişim numaraları ile temasa geçebilirsiniz. Hangi bölgeye hangi tür taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız verilen iletişim numaraları ile temasa geçerek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz Piyasada yer alan birçok nakliyat firmasının yanında daha uygun ve daha iyi hizmetler sağlayan firmamız tamamen müşteri odaklı misyonu ile hizmette en üst seviyeye ulaşmıştır. Markalar kategorisinde hızla ilerleyen firmamız Balgat bölgesinde oturanlar için ziyaret edebilecekleri ve çaylarını içerken bilgi alabilecekleri sıcak bir müşteri ortamı sağlarken misafirperverliğin yanında güler yüzlü çalışanları ile sizin için en uygun koşullu hizmetleri hazırlamıştır.

Firma İletişim

Firmamız ile iletişime geçmek ve hizmetler hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan iletişim numaraları ile temasa geçebilirsiniz. Balgat nakliyat firmamızda hangi tür hizmet alacağınız ve nerede taşıma işlemini gerçekleştireceğiniz, fiyatlandırmada etkili olan faktördür. Siz de bu kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerden faydalanmak isterseniz verdiğimiz numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM : ( 0312 ) 381 08 08

7/24 GSM : 0 537 955 47 42