telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Bağlum Nakliyat

15.03.2017

BAĞLUM NAKLİYAT

 

Keçiören ilçesine bağlı olan Bağlum Mahallesi, yaklaşık 36000 bin nüfuslu bir yerleşim alanı olmaktadır. 4 büyük mahalleden oluşan bu yerleşim birimi bölgenin en eski yerleşim yerleri arasında yer alıyor. 1530 yılında Ankara kazası olan mahallede Tımar sistemine ayrılan hanelerde bulunuyordu. 2009 seçimleri öncesinde belediye olan yerleşim merkezi bu tarihten önce kapatılarak mahalleye çevrilmiştir. Bu alanda Bağlum Nakliyat firmamız mahallemizden Ankara içinde ve dışında nakliyat çalışmaları yapmaktadır. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılıkları, asansörlü taşımacılıklar, sigortalı nakliye çözümleri ve depolama hizmetleri bakımından nakliye alanında aradığınız tüm hizmetler sunulmaktadır.

Firmamıza gelen hizmet talepleri titizlikle değerlendiriliyor. Ve yapılan ekspertiz çalışmaları ile yapılacak çalışmanın maliyeti oluşturulabiliyor. Genel olarak 3+1 bir evin eşyalarını tek seferde taşımak mümkün olabilmektedir. Taşıma alanında mobilyalar tek tek sökülmekte ve ambalajlanmaktadır. Bu şekilde oluşması muhtemel sarsıntı anlarında da eşyalarda en ufak bir çizik oluşmasına fırsat verilmiyor. Bu alanda Bağlum Nakliyat firması olarak evden eve taşımacılık çalışmalarında mesafe uzadıkça sigortalı taşımacılık çalışmaları yapılabilmektedir. Bu şekilde uzak mesafeler içinde gönül rahatlığı ile taşımacılık hizmetlerinden faydalanmanız mümkün olacaktır. Uzman ve deneyimli taşıma personeli eşyalarınızı demonte olarak paketlemekte ve monte olarak yeni adreslerine teslim etmektedir. Taşınma işinizi kahve içme kolaylığına indirgeyen bu çalışmalarda oldukça rahat ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızın taşınması sağlanacaktır.

Yüksek binalar için asansörlü nakliye çalışmaları da yapılabiliyor. Bu alanda Bağlum Nakliyat çalışmaları içerisinde depolama hizmetleri de alabilirsiniz. Taşıma gününüzde yaşanan sorunlarda eşyalarınızın belirli alanlarda muhafazası gerekli olabilir. İstediğiniz ana kadar eşyalarınızın muhafazası sağlanabiliyor. Firmamız  nakliye alanında taşıdığı eşyaların sizin için değerini çok iyi bilmekte ve bu nedenle eşyalarınızın sorunsuz yeni adreslerine ulaşabilmesi adına tüm tedbirleri almış olmaktadır. Bunun için paketleme çalışmalarında hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler kullanılmaktadır. Bunun yanında nakliye sırasında eşyalar araçlara yerleştirilirken de belirli bir hiyerarşik yapı gözetilmektedir. Bu şekilde eşyalarınızın düzenli bir şekilde mutfak eşyalarının mutfaklara, salon eşyalarının salonlara yerleştirilebilmesi mümkün olacak ve taşınma alanında sağlanan bu düzen eşyalarınızı yerleştirirken de çok fazla işinize yarayacaktır.