telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Bağlum Nakliyat

06.02.2019

Artık can sıkıcı ve tehlikeli bir hal alan nakliye işlerinizden bıkmadınız mı ? Kırılan eşyalar, görünmeyen kazalar, zor taşınan dolap ve kanepeler sizi ürkütmüyor mu ? Bu kadar zahmete hiç gerek yok. Hem eşyalarınız kırılmasın hem de size bir şey olmasın. Mazallah kırılan eşya olsun da sağlığınız çok daha önemli bir durum. Nitekim taşıma yaparken birçok kez yaralanan hatta ölen vatandaşlarımız da oldu. Bu yüzden bu işi bize bırakın, hem siz zarar etmeyin hem de nakliye işlerinizi biz kolay bir şekilde yerine getirelim. Nasıl hizmetler veriyoruz? Ne yapıyoruz ? bunun hakkında sizlere bilgileneceğiniz bir tanıtım makalesi hazırladım. Hizmetlerimizi öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. O halde başlayalım...

Ne Gibi Hizmetler Veriyoruz ?

Firmamız nakliye işleriniz için güvenebileceğiniz bir adrestir. Nakliye işlerinde Bağlum nakliyat olarak sizlere şehir içi ve şehir dışı hizmet sağlamaktayız. Asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile nakliye işleriniz kolay ve güvenilir bir şekilde yerine getirilmektedir. Ayrıca taşıma işlemi yapılırken paketleme ve ambalajlama işlemleriyle eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren Bağlum nakliyat firmamız ofis ve ev taşımacılığı, şehirler arası ev taşımacılığı, parça eşya taşıma hizmeti, şehir içi taşımacılık gibi hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerin yanında bir de sizler için ücretsiz expert hizmeti de veriyoruz. Üstelik verdiğimiz tüm hizmetler için sigortalı taşımacılık anlayışı ile eşyalarınız güvence altına alınıyor Yani olası bir hasar durumunda eşyalarınız sigorta ile güvence altına alınarak temin ediliyor. Bu mükemmel hizmetler uygun fiyatlarla da birleşince nakliyat işleriniz için en ideal şirketler arasında firmamız yer alıyor. İstediğiniz her hizmeti bir telefon ile sağlayan firmamız geniş araç flosu ile sizler için en iyi hizmet koşullarını oluşturmuştur. Nakliye işlerinizi müşteri odaklı gerçekleştirmemiz de en çok tercih edilen nakliye şirketi olmamızda önemli bir rol oynamıştır. Eğer siz de hizmetlerimizden yararlanmak ister, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz vereceğimiz iletişim numaraları ile temasa geçebilirsiniz. 

Firma İletişim

En iyi nakliye hizmetini sizlere sağlayan firmamız, iletişim numaralarından temasa geçebilmeniz ve hizmetler hakkında bilgi alabilmeniz için aradığınız her an ulaşabileceğiniz bir çağrı hattı oluşturmuştur. 7/24 iletişime geçebileceğiniz firmamızda hizmet ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıda vereceğimiz numaraları arayabilirsiniz. Kesinlikle pişman olmayacağınız bir hizmet sağlayan Bağlum nakliyat firmamız bölgemizde ve şehirler arası her hizmeti kusursuzca yerine getirmektedir.

İLETİŞİM : ( 0312 ) 381 08 08

7/24 GSM : 0 537 955 47 42