telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Ayaş Nakliyat

15.03.2017

Ayaş Nakliyat

 

Başkent Ankara'nın batısında yer alan, son derece şirin ve tarihi geçmişi olan bir ilçedir. Ankara’ya yaklaşık 56 km uzaklıktadır. Tarihi dokusu zengin olup, şifalı sıcak su kaplıcaları vardır. İlçede, Türkmenlerden, Selçuklulardan ve Osmanlılardan kalan pek çok tarihi eser bulunmaktadır. Tarım arazileri çok olduğu için Ankara’nın, sebze ve meyve üretim merkezi konumunu taşımaktadır. İlçede en çok dut, kiraz, kavun, karpuz, salatalık, biber ve domates yetişmektedir. Ayaş ismi öz Türkçe olup,  parlak aydınlık gece anlamındadır. Sağlık açısından faydalı olduğu söylenen pek çok hastalığa deva olan kaplıcalar, sağlık turizmi içerisinde önemli bir rol oynamaktadır. Buğday ve pirinç ekimi, sebzecilik ve bağcılık, ilçe halkının önemli gelir kaynaklarını oluşturmaktadır. Bu şirin ilçede firmamız, Ayaş nakliyat hizmeti sunmaktan çok mutludur.

Firmamız güvenilir hizmet sunan, işinde profesyonel olan bir nakliyat firmasıdır. Nakliye; eşyanın ya da yükün bir yerden başka bir yere taşınması işine verilen isimdir. Aslında tüm nakliyat firmalarının yaptığı iş budur. Fakat nakliyede kullanılan araçlar ve taşınan yükler farklı olmaktadır. Nakliye işlemleri; kara nakliyesi, deniz nakliyesi, hava nakliyesi ve demir yolu nakliyesi olarak çeşitlere ayrılır. Biz firma olarak kara yolu nakliyesi yapmaktayız. Ayaş nakliyat faaliyetlerimiz, hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyatı kapsamaktadır. Taşımacılık sektörü rekabete sahne olan bir sektördür. Biz firma olarak en büyük rekabet gücünün doğru, dürüst ve kaliteli iş yapmak, müşterileri her anlamda memnun tutmak olduğuna inanırız. Hizmetimizi en ekonomik ücretlerle sunmaya özen gösteririz. Gelişen teknolojiyi takip eder, araçlarımızı, teknik gereksinimlerimizi her zaman yeni ve bakımlı tutarız.

Ayaş nakliyat hizmeti sunan firmamızın öncelik verdiği konuların başında güvenli nakliye hizmeti vermek gelmektedir. Hizmetimiz her açıdan güvenlidir. Bu da müşteri potansiyelimizi sürekli artırmaktadır. Biliyoruz ki, “güven” ticaretin özünü oluşturur. Güvenilir nakliye işleminden müşterilerin bekledikleri şey, taşınan yük veya eşyanın belirtilen süreçte ve koşullarda gideceği adrese, eksiksiz ve hasarsız ulaştırılmasıdır. Nakliyat sırasında yaşanacak gecikmeler verilecek hasarlar tamamen güvensizlik yaratacaktır.