telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Ayaş Nakliyat

06.02.2019

Gelişen dünya düzeninde taşımacılık sektörünün bu gelişmelere ayak uydurmadan hizmetlerini sürdürmesi mümkün değildir. Ayaş nakliyat olarak günümüzün modernitesine uygun çağdaş taşımacılık anlayışıyla hareket eden firmamız siz değerli müşterilerinin varlığı ile her geçen gün büyümektedir. Bilindiği gibi evden eve taşımacılığın en önemli kriterleri taşınan eşyaların zarar görmemesi ve taşıma işleminin en kısa zaman içerisinde tamamlanarak zaman kaybının önüne geçilmesidir. Bunun dışında yükleme ve boşaltma esnasında meydana gelebilecek hasarların karşılanması ve eşyaların sigortalanması gibi tüm gereklilikleri yerine getiren firmamız müşteri memnuniyetini esas alan hizmetler üretmektedir. Asansörlü araçlarımızla yapılan nakil işlemleri ile son derece hızlı ve sağlıklı bir şekilde yaptığımız taşımacılık sadece evden eve ile sınırlı değildir. Ofis ya da işyeri taşımacılığı gibi her ne olursa olsun tüm hizmetler aynı titizlik ve etik bakış açısıyla yürütülmektedir.

Söküm Ve Kurulum Bizim İşimiz.

Her biri kendi alanında uzman Mobilya söküm ve montaj elemanlarımızın yanı sıra çamaşır makinesi buzdolabı ile bulaşık makinesi gibi hassas ve pahalı cihazların söküm ve kurulum işlemleri itina ile gerçekleştiriliyor. Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak işyerinizin veya evinizin bulunduğu mekânı ve katı bildirmek olacaktır. Ayaş Nakliyat şirketimiz eşyalarınızın sigortalanması kapsamında yapılan keşif ve bilgi edinme çerçevesindeki ekspertiz hizmetimizden hiçbir ücret talep etmemektedir. Şehir içi ve şehirlerarası nakil işlemlerinizde firmamız taşınan eşyaların zamanında yerine ulaştırılması  garantisi vermektedir. Üstelik en uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin en önemli referansının siz değerli müşterilerimiz olduğunu bilen bir firma olarak her zaman müşterilerimiz için en iyi olanı yapmak için çalışıyoruz.

İtinalı Paketleme Kaliteli Taşımacılık.

Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi için en kaliteli strafor, poliüretan balonlu malzeme, koli ve hurç olarak tabir edilen ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz. Yükleme, taşıma veya boşaltma işlemleri sırasında meydana gelebilecek her türlü hasar firmamızın ödeme garantisi altındadır. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesine sahip ayaş nakliyat firmamız bugüne kadar yapmış olduğu işlerin tamamında hizmet kalitesini asla aksatmamış bir firma olarak müşterimizin bizimle her zaman çalışacağını düşünerek hizmet üretmektedir. Bu bağlamda taşınacak eşyanın hacmine göre tahsis ettiğimiz kapasiteli araçlarımızla nakil işleminin en sağlıklı biçimde sonlanması için çaba sarf etmekteyiz. Bizlere sormak istediğiniz her türlü konuda ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Sorularınız  için aşağıda yazılı telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Ankara Ofis: 0312 381 08 08

7/24 GSM Mobil: 0537 955 47 42