telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Akçay Nakliyat

15.03.2017

AKÇAY NAKLİYAT

 

Akçay Edremit ilçesine bağlı ve ülkemizin en güzel yerlerinden biridir. Nakliyat işi hizmet sektöründe üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir iş koludur. Kazdağılarının eteklerinde yer alan Akçay, bir turizm kasabasıdır. Firmamız bu güzide kasabada da hizmet vermektedir. Akçay nakliyat firması olarak sektörde bulunan diğer nakliye firmaları arasında en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sağlamaktır. Uzman bir kadro ile profesyonel bir hizmet sunmak için çalışan firmamız kalite standartlarını her daim bir üst noktaya taşımayı kendine misyon edinmiştir. Yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren firmamız bunca zamandır edinmiş olduğu tecrübeyi günün teknolojik gelişmeler ile birleştirerek sıfır hata mantığı ile hizmet sunmaktadır. Kullandığımız ekipmanlar sayesinde üst katlara yapılacak nakliye işlemleri herhangi bir sıkıntı yaşanmadan gerçekleştirilmektedir. Gerek kurumsal bazda gerekse de bireysel olarak pek çok kişi ve kurum ile çalışmış olan firmamız nakliye hizmetleri denince akla ilk gelen nakliye firmasıdır.

Akçay nakliyat firması olarak nakliye hizmetinden önce müşterilerimize ekspertiz hizmeti de sunmaktayız.  Bu yöntem sayesinde taşınacak eşyaya göre araç ve ekipmanlar kullanıyoruz. Eşya taşıma işleminin gerçekleşeceği gün ve saatte eksiksiz bir şekilde nakliye çalışması başlar. Sizlerde sigortalı, paketleme hizmeti bulunan ve marangoz hizmeti sağlayan bir nakliye hizmeti arayışında iseniz dilediğiniz an bizler ile iletişim kurabilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Nakliye hizmeti sunarken teknolojik gelişmeleri de takip eden firmamız asansörlü taşımacılık sayesinde emanet aldığı eşyanın hasarsız olarak nakliye edilmesi için büyük bir gayret göstermektedir.  İlkelerinden taviz vermeden çıtayı hep daha üste koyan Akçay nakliyat kar odaklı değil müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. İster ev isterse de iş yeri olsun nakliyede güvenin adı olmaktan gurur duyuyoruz.

Mobilya ve benzeri eşyalarınız taşıma esnasında herhangi bir zarar görmemesi adına demonte şeklinde paketlenir. Eşyalar içerisinde bulunan koltuk kanepe gibi kumaş ve benzer ürünler ise naylon streçler ile paketlenir. Taşınacak tüm eşyalar birinci kalite paketler ile muhafaza edilerek araçlara yüklenir. Siz de taşınma esnasında hiçbir işe elinizi sürmeden nakliye işinizin kolayca bitmesini istiyor iseniz Akçay nakliyat olarak ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu unutmayın. Güler yüzlü kaliteli ve profesyonel hizmet için Akçay nakliyat sektöründe öncüdür.