telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Akçay Nakliyat

07.02.2019

Balıkesir'e bağlı olan Akçay ilçemizde hizmet veren firmamıza taşınma işleminizde, gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Bir nakliyat firmasında olması gereken özelliklerin en başında güvenilirlik gelmektedir. Akçay Nakliyat olarak, firmamız bunu sağlamak için uzman bir ekiple çalışmakta ve son teknoloji araçları kullanılmaktadır.

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içinde, hem evden eve, hem de işyeri ile ofis taşımacılığı yapılmaktadır. Evden eve  taşımacılıkta, eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmesi sağlanarak, taşınması istenilen yere sağlam ve ilk teslim aldığımız şekilde ulaştırmak öncelikli hedefimizdir. Bu sebeple, düzgün paketleme işlemi, bizim için nakliyat esnasında önemli olan konuların en başında gelmektedir. Eşyaların kırılabilir veya hasar görebilir özellikte olup olmamasına bağlı olarak her eşya türüne ayrı bir paket çeşidi kullanılmakta, paketleme konusunda da her eşya için ayrı bir işlem ve sistem uygulanmaktadır. Çünkü, eşyalar düzgün bir şekilde paketlenmediği takdirde kırılarak, çizilerek veya hasar görerek müşteri için üzücü sonuçlar meydana getirebilmektedir. Bu nedenle paketleme işlemi firmamız için oldukça önemlidir.

Firmamızda ayrıca şehir içi nakliyatta da, şehirlerarasında olduğu gibi asansörlü taşımacılık teknolojisi mevcut olup, bu teknoloji ile eşyalarınızın taşınmasını hem kolaylaştırmakta hem de hızlandırmaktayız. Asansör teknolojisi aynı zamanda sessiz ve etrafı rahatsız etmeyecek niteliktedir. Ayrıyeten eşyalarınızın zarar görme olasılığına karşın, Akçay Nakliyat olarak firmamızda sigortalı nakliyat seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu seçenek ile eşyalarınızın, olağanüstü afet durumlarında veya başka bir şekilde zarar görme ihtimaline karşın, tedbir almış olmaktasınız.

 Şehirlerarası Nakliyat

Firmamız şehir içinde olduğu gibi, şehirlerarasında da nakliyat hizmeti vermektedir. Bu hizmeti sağlarken de amacımız, memnuniyetinizi en üst düzeyde tutarak, eşyalarınızın zarar görmeden yerlerine ulaştırılmasını sağlamaktır. Son teknoloji araçlarımız, asansör sistemimiz ve uzman ekibimiz sayesinde sizleri memnun etmenin gururunu yaşamaktayız. Şehirlerarası taşınma işleminde tercih ettiğimiz araçlar, uzun yolda eşyalarınıza zarar vermeyecek bir teknolojidedir. Akçay Nakliyat olarak şehir içinde kullandığımız asansör teknolojisini şehirlerarası taşımacılıkta da kullanmaktayız. Yine sigortalı nakliyat seçeneği ile eşyalarınız ekspertiz vasıtasıyla kıymetlendirilerek, herhangi bir zarara karşı tedbir alınmış olmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Eşyalarınızın gerek şehirlerarası ve şehir içi, gerek ev ve ofis taşımacılığında tümünün değil de, taşınmasını istediğiniz kısmının evden eve, ofisten ofise, evden ofise ya da ofisten eve taşınmasını sağladığımız bir hizmetimizdir. Firmamızı tercih edebilmeniz için eşyalarınızın hepsini taşıtma gibi bir zorunluluğunuz bulunmamakta, bir kısım eşya için de aynı hizmeti aynı kalitede verebilmekteyiz.

Bize 0537-955-47-42 ve 0312-381-08-08 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.