telefon

Mesaj Bırakın Biz Sizi Arayalı

Abidinpaşa Evden Eve Nakliyat

07.02.2019

İçerisinde bulunduğumuz zaman bizleri artık başka bölgelere, başka şehirlere o kadar hızlı savurmakta ki, çok hızlı mekan ve yer değiştiren toplumlar arasında yer almaktayız. İşlerimizde oluşan değişimler, aile bireylerimizin eğitim süreçleri, farklı yaşam alanlarında bulunma, ekonomik gücünüzün değişimi ile nakil artık yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Nakil, bir yerden başka bir yere gitme, aktarılma anlamına gelmektedir. Başka bölgeye ait olma anlamını içerse de bizim vazgeçilmez, değer verdiğimiz eşyalarımız hiç bir zaman yanımızdan ayırmak istemeyiz. Taşınmada en çok sorun olan eşyaların toplanıp yeniden yeni adreste yerleşebilmesidir.

Her zaman en iyisini arayanların yanında olan Abidinpaşa evden eve Nakliyat titizliği ve özverisi ile nakil olunacak eşya için en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Taşınacak eşyanın sigortalı olmasıyla işe başlamaktadırlar. Oluşabilinecek kaza olasılığını en aza indirgemeyi unutmayan firma, yaşanacak eşya değer kaybı için sigortalayarak işe başlamaktadır. Sağlanan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile kalitesine artı sağlamayı hedefleyen firma tercih edenleri memnun etmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Evden eve en ince detayınıza dikkat ederek taşınan eşyalar, titizlikle çalışan ekibin sayesinde paketleme ve ambalaj yapılmaktadır. Eşyaların korunması için paketlemenin önemine değer verilmektedir. Sizin için önemli olanların en güvenli ellerde, kısa sürede yerine yerleşebilmesi yapılacak detaylı ve korumalı paketleme ve ambalajlamaya bağlıdır.

 Teslimatların şehir içerisinde olabileceği gibi şehir dışında olabileceği ihtimalleri göz ardı edilmemektedir. Şehirlerarası nakiller de bizleri yalnız bırakmak istemeyen Abidin Paşa Nakliyat hizmetlerine uzak mesafelerde devam etmektedir. Şehir içinde sağladığı kolay ve güvenilir taşıma organizasyonunu şehirlerarasında da sergilemektedir.

Yaşadığımız yerler artık girişleri dar ve düzensiz alanlardan oluşmakta. Bunun üzerine yükseklik faktörünü eklediğimizde taşınma çok zor olmaktadır. Değer vererek alınan eşyalar bir anda, istenmeyen kazalara maruz kalabilmektedir. Bunun için en güzel imkanı sunmaya hazırlayan firma asansörlü taşımacılık hizmeti ile yanımızdadır. Kullanılacak asansör ile eşyalarınız daha kolay ve hızlı bir şekilde istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Bu şekilde taşıma esnasında bina içerisinden çıkışta ve girişte oluşacak kaza riski en aza inmektedir.

Bizlere sunulacak parça eşya taşıma hizmeti ile kısa zamanda ulaşarak zamandan tasarruf sağlamanızı hedeflemektedir. İster ev, ister işyeri veya ofisiniz olsun nakil işlemlerini düşünmenize gerek kalmayacak hizmetle yanınızda olacaktır. Abidin Paşa Nakliyat, profesyonel ekibi ile hiçbir hizmetten kaçınmadan müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Size kalan, sadece seçtiğiniz yaşam alanlarınız da mutlu ve huzurlu olarak tadına varabilmektir. İletişim numaralarımız: GSM:0537-955-47-42  Ankara ofis:0312-381-08-08